Kampaania: Uued Strautmann haagis-kogurid

   
   

Uued Strautmann haagis-kogurid

Saksa perefirma Strautmann täiendas oma haagis-kogurite tootevalikut  kahe uue mudeliga: MegaVitesse ja Tera Vitesse. Mõlema seeria haagi- kogurid kasutavad Strautmanni poolt loodud CFS süsteemi (vaalu ühtlaseks jaotamiseks masina lõikesüsteemis kasutatakse nn. kiirendus rulli koguri ja rootori vahel).

CFS süsteemi tutvustus: LINK

Strautmann Mega Vitesse CFS

Mega Vitessel on kolm Giga Vitesse CFS ja Super Vitesse CFS seeria vahele asuvat mudelit 3001, 3401 ja 3801 DIN mahuga 28 kuni 36 kuupmeetrit. Masinal on juhtteedeta 2 m kogur, 40 kahepoolset nuga teoreetilise heksli pikkusega 39 mm, tandem sillad ja doseerimis valtside lisamise võimalus. Juhtpultides on valida lihtsa elektrilise või ISOBus puldi vahel.

Mega Vitesset on võimalik tellida järgmise hooaja alguseks.

Strautmann Tera Vitesse CFS

Tera Vitesse on Strautmann haagiskoguritest suurim ja eesrindlikuim. Valikus on kolm mudelit 4201, 4601 ja 5201 DIN mahuga 40 kuni 50 kuupmeetrit. Masinal on juhtteedeta 2,12 m kogur, 50 kahepoolset nuga teoreetilise heksli pikkusega 35 mm. Sildadest on järle jooksvad või juhitavad tandem või juhitavad tridem sillad. Tera Vitessel on tugevast, libedast plastikust kasti põhi, mis teeb peale ja maha laadimise lihtsamaks, esiseinas alla lastav luuk heksli vedamiseks, heksli katted, doseerimis valtside lisamise võimalus ja ISOBus pult. Lisaks on Tera Vitesse mudelitel võimalik transpot tööde ajaks eemaldada kogur.

Tera Viteseset on võimalik tellida järgmise hooaja alguseks.

   
B. Strautmann & Söhne GmbH u. Co. KG on üle 80 aasta erinevat silotehnikat tootnud Saksa perefirma. Praeguseks on tootevalikus haagiskogurid Tera, Giga, Mega ja Super Vitesse, ning Vitesse. Toodetakse veel sõnnikulaotureid BE ja VS seerias, heksli haagiseid Giga Trailer, ühe ja kahe teoga vertikaal miksereid Vert Mix, ning ühe ja kahe teljega kolme külge kallutavaid haagiseid.
   
AGROPROFF OÜ  
info@agroproff.ee  
« Tagasi eelmisele lehele