Kampaania: Medalit väärt uuendus Strautmannilt!

Medalit väärt uuendus Strautmannilt!

Saksa söötmise ja söödavarumistehnika tootja Strautmann tuli välja uue iseliikuva mikseri mudeliga, mis hinnati Saksa Messi EuroTier 2012 poolt hõbemedali vääriliseks.

Kui tavaliselt kasutatakse iseliikuvate mikserite laadimissüsteemina freesi, tavaliselt nõutava mootori võimsusega u. 170 hj, siis Strautmann lõi uue laadimissüsteemi Fast Cut, millega töötamisel kasutatakse mikseri mootorit 140 hj. Selle innovaatilise patenteeritud süsteemi juures kasutatakse võimsa freesi asemel lõikeplaati koos elevaatoriga, säilitades samas freesi jõudluse ja minimaalse jõukulu.

Uudse Fast Cut süsteemiga Strautmann iseliikuvaid miksereid toodetakse suurustega 11 kuni 13 kuupmeetrit. Lisaks eriti säästlikule laadimissüsteemile on Verti Mix Fast Cut seeria mikseritel ka teisi uuendusi, nagu 140 hj mootor, LED tuled, valik erinevaid laadimis programme.

  Uut Strautmann Fast Cut mudeliseeriat saate vaadata messil EuroTier 2012 Strautmann näituse platsil.
B. Strautmann & Söhne GmbH u. Co. KG on üle 80 aasta erinevat silotehnikat tootnud Saksa perefirma. Praeguseks on tootevalikus haagiskogurid Tera, Giga, Mega ja Super Vitesse, ning Vitesse. Toodetakse veel sõnnikulaotureid BE ja VS seerias, heksli haagiseid Giga Trailer, ühe ja kahe teoga vertikaal miksereid Vert Mix, ning ühe ja kahe teljega kolme külge kallutavaid haagiseid.
Agroproff OÜ  
info@agroproff.ee  
« Tagasi eelmisele lehele