Kampaania: Fella uued tooted 2014 hooajaks

Fella uued tooted 2014 hooajaks

    Tuntud Saksa heina ja silotehnika tootja Fella lisas oma tootevalikusse mõned uued masinad. Täpsem info järgnevas kokkuvõttes ja loomulikult ka meie müügiesindajatelt.

Äärevaaluti Fella TS 7850

Fella TS 7850 on kahe rootoriga äärevaaluti ühe vaalu moodustamisel töölaius 7,8 m ja kahe vaalu puhul 8,4 m. Vaalutil on kasutatud juba tuntud Fella patente nagu SteerGUARD ja CamCONTROL, tegemist on vastavalt raamisisese juhtvõlliga tagasilla juhtimiseks ja süsteemiga mis liigutab masina tiibasid üles tõstes juhtteed nii et tekisks suurem kliirens maast vaaluti ketasteni. Lisaks on võimalik varustada masin hüdraulilise kahe või ühe vaalu valiku lülitusega. Samuti on vaalutil hooldevabad rootori tööorganid.

Keskvaaluti TS 10065 PRO

Fella TS 10065 PRO on kahe rootoriga keskvaaluti, töölaiusega 8,8 – 10 m. Vaalutil on hooldevabad rootori tööorganid, hüdrauliline töökõrguse ja töölaiuse reguleerimine, ning patenteeritud sisemine juhtvõll tagasilla juhimiseks SteerGUARD. Ideaalse töö tagavad hästi liigendatud rootor ja Jet Effekt.

Liblikniiduk Fella SM 8312 TL-RCB

Fella SM 8312 TL-RCB on 8,3 m töölaiusega liblikniiduk. Masin on IsoBus juhtimisega, koos väljundiga esiniiduki jaoks. Niidukil on hüdropnemaatiline maapinna kopeerimis süsteem Turbolift, kokkupõrke kaitse süsteem SafetySwing ja Fella viimane uudis beMOVE eriti lai ja suure läbilaskevõimega vaalulint. Niiduki 12 ketast kaitseb ülekoormuskaitse süsteem driveGUARD. SM 8312 TL-RCB kasutab kummivalts muljurit, millel on ülekanne mõlemale valtsile, et välistada probleeme eriti tugeva massi puhul.

Liblikniiduk Fella SM 9312 TL-KCB

Fella SM 9312 TL-KCB on 9,3 m töölaiusega liblikniiduk. Masin on IsoBus juhtimisega, koos väljundiga esiniiduki jaoks. Niidukil on hüdropnemaatiline maapinna kopeerimis süsteem Turbolift, kokkupõrke kaitse süsteem SafetySwing ja Fella viimane uudis beMOVE eriti lai ja suure läbilaskevõimega vaalulint. Niiduki 14 ketast kaitseb ülekoormuskaitse süsteem driveGUARD. SM 9312 TL-KCB kasutab väga töökindlat ja kivikindlat piimuljurit, mille effektiivsus on mehhaaniliselt reguleeritav.

FELLA-Werke GmbH asub Saksamaal ja on tootnud kvaliteetset silo ja heinatehnikat juba 95 aastat.FELLA kuulub AGCO gruppi koos brändidega Fendt, Challenger, Laverda, Massey Ferguson ja Valtra.

FELLA tootevalikusse kuuluvad Alpi ja tavakasutus mudelitena trummel-,hammasrataslatt- ja moodullatt niidukid, mille mudelid ja niidukombinatsioonid on 2 kuni 9,3 m töölaiusega, erinevad kaarutid kuni 17,5 m töölaiusega, ning ühe kuni nelja rootoriga vaalutid.

Agroproff OÜ  
info@agroproff.ee  
« Tagasi eelmisele lehele