Kampaania: Müller GPS seadmete sooduspakkumine!

Pakume ületamatu Saksa kvaliteediga Müller Elektronik GPS seadmeid ja IsoBus monitore soodsa hinnaga. Müller Elekronik GPS seadmeid eristab enamikust suur laienduste valik, ning võimalus muuta oma GPS seade ka Isobus monitoriks, ning viljelus kontrolleriks.

Täpsem info meie müügiesindajatelt:

Kalev Kuusik +372 521 1988

Vaido Soosaar +372 509 2247

Müller Elektronik TRACK-Guide II

TRACK-Guide II on 5,7 tollise värvilise ekraaniga GPS paralleelsõidu seade, mille parimad omadused on kindlasti just soodne hind ja võõrobjektide nagu kivide ja postide salvestamine põldudel. Seadmel on mitmeid erinevaid paralleelsõidu funktsioone, A-B sirge ja kõver liin jne, põldude kaardistamine ja salvestamine, ning info salvestamine mälupulgale. Pakutav seade kasutab tasuta EGNOS signaali täsusega 20 cm ja lisaks on ka aktiveeritud GLONASS signaal.

Hind: 1 650 € + KM

Lisana on saada ka komplekt IsoBus monitoriks laiendamiseks.

  .
  TRACK-Guide II tutvustus
  .
 
  .

Müller Elektronik TRACK-Guide III

TRACK-Guide III on 8 tollise värvilise puutetundliku ekraaniga GPS paralleelsõidu seade, mille parimad omadused on laiendus võimekus ja võõrobjektide nagu kivide ja postide salvestamine põldudel. Seadmel on mitmeid erinevaid paralleelsõidu funktsioone, A-B sirge ja kõver liin jne, põldude kaardistamine ja salvestamine, kaamerate lisamise võimalus, ning info salvestamine mälupulgale. Pakutav seade kasutab tasuta EGNOS signaali täsusega 20 cm ja lisaks on ka aktiveeritud GLONASS signaal. TRACK-Guide III on võimalik ühendada ka roolisüsteemidega.

Hind: 2 300 € + KM

Lisana on saada ka komplekt IsoBus monitoriks laiendamiseks.

  .
  TRACK-Guide III tutvustus
  .
 
  .
BASIC-Terminal-Spritze-1024x873

Müller Elektornik Basic Terminal

Müller Elektronik Basic Terminal on 5,7 ” värvilise ekraaniga IsoBus terminal. Komplektis on terminal ja vajalikud juhtmed IsoBus seadmete kasutamiseks. Basic Terminal on lisavarustuses olevate Äppidega võimalik laiendada GPS paralleesõidu seadmeks, pritsi või väetsisekülviku seksioonide juhtimiseks ja põllukaardi põhiseks väetamiseks.

Soodushind: 1 850 € + KM

Müller-Elektronik GmbH & Co. KG on aastal 1977 asutatud Saksa perefirma, mis toodab elektroonilisi lahendusi põllumajandus tootjatele ja ka otse klientidele. Kindel turuliider elektooniliste juhtpultide valmistajana Euroopas, samas toodab ka elektoonilisi täis lahendusi pneumo külvikute, taimekaitse pritside ja väetisekülvikute juhtimiseks. Väga suure osa moodustab Müller Elektroniku toodetest ka GPS seaded ja IsoBus terminalid, mida on leida väga mainekate toodete kabiinidest. Ühed suurimad kliendid Müller Elektronikule on Claas, Rauch, Jenz, Lemken, Horch, Kuhn, Tecnoma, Vogel Noot, Amazone, Kotte Garant, jne.
Agroproff OÜ  
info@agroproff.ee  
   
   
« Tagasi eelmisele lehele