Kampaania: Hexagon Ti5 sooduskampaania

hex logo2 

Hexagon Agriculture on Hexagon Gruppi kuuluv GPS ja täppisviljelus seadmete tootja põllumajandus osakond, mille üks tuntumaid kaubamärke Eestis on Leica Geosystems. Hexagon Agriculture GPS seadmete tutvustamiseks Eestis oleme loonud sooduskampaania, mille raames on Hexagon Agriculture GPS seadmed saadaval tutvumist väärt hindadega.

Täpsem info meie müügiesindajatelt:

Kalev Kuusik – 521 1988

Vaido Soosaar – 509 2247

Hexagon Agriculture Ti5

Ti5 on lihtne 5″ värvilise puutetundliku ekraaniga GPS paraleesõidu seade, millega funktsioonid hõlmavad parallelsõitu, ning lisana on võimalik avada VRC ehk täppisviljelus kontrolleri ülesandeid, sektsioonide juhtimist, GPS roolisüsteemi juhtimist, ning seemne monitooringut täppiskülvikutel. Ti5 monitoril on standardvarustuses GLONASS ja EGNOS signaalid ja tugev alumiinium korpus. 

Soodushind: 1 290 €+KM

Hexagon roolisüsteem 

Kindlasti tegemist Eesti kõige soodsama roolisüsteemi pakkumisega!

Hexagon AutoSteering mehhaanilise ülekandega roolisüsteemi juhib Hexagon Agriculture Ti5, millel on GLONASS antenn, 5″ värviline puutetundlik ekraan, tugev metallist korpus ja paralleelsõidu funktsioon.

Soodushind: 5 200 €+KM

hex logo pisi Hexagon Agriculture on Hispaanias asuv põllumajandus GPS ja täppiviljelus seadmete tootja, kelle tähtsamate kaubamärkide hulka kuuluvad Leica Geosystems, Arvus Tecnologia ja iLab Solutions. Toodete hulka kuuluvad nii lihtsad kui ka tipptasemel GPS paralleelsõiduseadmed ja täppisviljelus monitorid, erinevad roolisüsteemid, RTK süsteemid ja Fleet Management, ning täppiskülvikute tarkvara programmid.
Agroproff OÜ  
info@agroproff.ee  
+372 501 3132  
« Tagasi eelmisele lehele