Kampaania: Strautmann söödamikserite sooduskampaania

 

Eesti loomakasvatajatele hästi tuttvate ja töökindlate Strautmann söödamikserite sooduskampaania raames pakume vaieldamatu Saksa kvaliteediga ühe ja kahe segamis teoga Strautmann Verti-Mix vertikaalmiksereid. Kampaania mikserites on ainulaadsed Strautmann astmetega segamisteod, mis tagavad väga effektiivse segamise. Lisavarutusena on Strautmann Variosegamis tigudele võimalik valida ka roostevabast kuluelemendid.

 Küsi ka pakkumist teiste suurustega ja iseliikuvatele mikseritele mudelite kohta meie müügiesindajatelt:

 Kalev Kuusik – 521 1988

 Vaido Soosaar – 509 2247

  .
 

  .
vm 1451 

Strautmann Verti-Mix 1451

Maht 13,5 m³, laiendatav kõrgendustega kuni 15 m³, üks 8 teraga ja Strautmann astmeline segamis tigu, esimese asetusega välja laadimis luuk, programmeeritav kaalu kompuuter, mineraali lehter ja galvaniseeritud platvorm, mis on kaalu seadmest sõltumatu.

Väga soodsa mahutavuse ja hinna suhe tuntud Saksa kvaliteediga.

Soodushind: 19 900 € + KM

 

Strautmann Verti-Mix 1501 Double

Maht 12 m³, laiendatav kõrgendustega kuni 15 m³, kaks 8 teraga ja Strautmann astmeline segamis tigu, esimese asetusega välja laadimis luuk, programmeeritav kaalu kompuuter, mineraali lehter ja galvaniseeritud platvorm, mis on kaalu seadmest sõltumatu.

Soodushind: 25 400 € + KM

 verti mix 1801  

Strautmann Verti-Mix 1801 Double

Maht 14 m³, laiendatav kõrgendustega kuni 18 m³, kaks 8 teraga ja Strautmann astmeline segamis tigu, ees välja laadimis lint, programmeeritav kaalu kompuuter, mineraali lehter ja galvaniseeritud platvorm, mis on kaalu seadmest sõltumatu.

Kindlasti üks populaarseimaid Strautmann Verti-Mix söödamikserite mudeleid Eestis.

Soodushind: 30 300 € + KM

B. Strautmann & Söhne GmbH u. Co. KG on üle 80 aasta erinevat silotehnikat tootnud Saksa perefirma. Praeguseks on tootevalikus haagiskogurid Tera, Giga, Mega ja Super Vitesse, Zelon, ning Vitesse. Toodetakse veel sõnnikulaotureid BE ja VS seerias, heksli haagiseid Giga Trailer, ühe ja kahe teoga järelveetavaid ning iseliikuvaid vertikaal miksereid Vert Mix, ning ühe ja kahe teljega kolme külge kallutavaid haagiseid. Lisaks sellele toodetakse suures valikus silo lõikureid ja jaotusseadmeid.
Agroproff OÜ  
info@agroproff.ee  
+372 501 3132  
   
« Tagasi eelmisele lehele