Kampaania: Kotte Garant lägatehnika uudised

20.09.2016

Kotte Garant Taurus 2803-1

 Saksamaa lägatehnika turuliider Kotte Garant on välja tulnud uute toodetega, millest üks on lausa revulotsiooniline lägamajanduses. Nimelt on Kotte Garant loonud mobiilse läga toitaine sisalduse labori, ehk “NutrienContentLab Mobile” (NCL), mis tõstab läga kasutamise effektiivsuse uuele tasemele. Lisaks sellele on Kotte esmakordselt välja töötanud Garant lohisking läga aplikaatori. 

 Täpsem info meie müügiesindajatelt:

Kalev Kuusik – 521 1988

Vaido Soosaar – 509 2247

 kotte-nclmobile1

Garant NCL Mobile läga toiteine labor

Kotte Garant “NutrienContentLab Mobile” (NCL), on mobiilne läga toiteaine sisalduse mõõte labor, millega on mõõdetakse mõne minutiga läga tsistern haagise täies lägas lämmastiku ja fosfori sisaldust. See omakorda aitab täpsemalt määratleda laotus norme ja ka võimalikku mineraalväetise lisa kogust. Seadme mobiisus omakorda tähendab, et mõõtekoht võib olla kas või põllu servas, kuhu läga laotamiseks ette veetakse. Seadet on lihtne integreerida pea igasse hetkel Eestis kasutuses olevasse lägalaotus ahelasse.

 csm_arbeit3_9b4db10bd5

 Garant lohisking läga aplikaator

Kotte Garant hakkas aastate pikkuse kogemuse põhjal ise tootma lohisking läga aplikaatoreid. Garant logisking laotusseade on galvaniseeritud raamiga, ning on ideaalselt integreeritav tänapäevaste läga tsistern haagistega. Laotus seadmete töölaiused on hetkel 12, 15 ja 18 meetrit, transport laius on kokku klapituna alla 3 meetri. Aplikaatoril on võimalik ka sektsiooni kaupa laotuse sisse ja välja lülitamine. Laotuspeadena on kasutuses 2 hästi tuntud Vogelsang ExaCut läga jagajat.

 
   
 
 kotte pisi  Kotte Landtechnik on Saksa perefima mis asutati 1892 ja juhitakse perekonna neljanda põlvkonna poolt. Brändi nime all GARANT toodetakse laias valikus läga-tsisterne ja laotus tehnikat. Tsisterne toodetakse mahtudega 5 000 kuni 33 000 liitrit. Sildade valik ulatub lihtsast ühe sillalisest kuni tipptehnoloogiat kasutatavate aktiivjuhtimisega nelja sillaga järelveetavate ja iseliikur mudeliteni. Pideva uuendustöö ja kvaliteedile panustamisega on tõustud Saksamaa lägatsisternide turul absoluutsele ja vaieldamatule esikohale.
 Agroproff OÜ  
 info@agroproff.ee  
 +372 501 3132  
« Tagasi eelmisele lehele