Kampaania: Strautmann uudised EuroTier 2016 messil

strautmann0019

Saksamaa silo ja söötmistehnika spetsialist Strautmann esitles uusi masinaid ja uuendusi, mida näidatakse Hannoveris messil EuroTier 2016. Kuna EuroTier-i fookus on söödatehnikal, siis sellest sõltuvalt on uudised seotud Eesti põllumeestele hästi tuttavate Verti-Mix söödamikseritega. Tutvustatakse täpsemalt suurt huvi äratanud Variosöödamikseri tigu, uut mehhaanilist põhu puhurit mikseritele, uut Sherpa iseliikur söödamikseri mudeli liini ja kõige suurem uudis nii füüsiliselt kui uudisena on Strautmann söödamikserite kolme teoga mudelid.

Täpsem info meie müügiesindajatelt:

Kalev Kuusik +372 521 1988

Vaido Soosaar +372 509 2247

strautmann003

Strautmann Triple söödamikserid

Strautmann lisas Eestis väga populaarsetele Verti-Mix Double ja Verti-Mix mikserite seeriatele Strautmann Verti-Mix Triple kolme teoga söödamikserid. Triple seeria mikserid kasutavad kõiki juba läbi proovitud Verti-Mix lahendusi nagu Vario2  segamis tigusid, INNODUR kuluosasid, kõrgenduste süsteeme, jne. 

Strautmann Triple mudeli seerias on kaks põhimasinat, Verti-Mix 3451 Triple ja Verti-Mix 4501 Triple, baas suurustega vastavalt 28,5 mja 38 m3. Mõlema mikseri mahtusid on võimalik suurendada kõrgenduste abil, ning nii saavutatakse 3451 mudelil 180 mm kõrgendusega maht 31,5 m3 ja 360 mm kõrgendusega maht 34,5 m3. Verti_mix4501 mudelil on need mahud vastavalt 41,5 m3 ja 45 m3. Mõlemal mudelil on kasutusel mehhanilise lülitusega 2 kiirusega segamine, tulevikus on võimalik valida lisavarustusena powershift lülitusega 2 kiirusega ülekanne. Strautmann Verti-Mix 3451 Triple mudelile pakutakse passivse juhtimisega tandem ja tridem sildasi, ning Verti-Mix 4501 Triple mudelile standard varustuses passivjuhtimisega tridem silda, mille asemele saab valida lisavarustuses olevad aktiivjuhtimisega tridem sillad.

strautmann004

Strautmann Vario2 mikseri teod

Strautmann Vario2 mikseri teod ühendavad endas aastakümnete pikkuse kogemuse ja eesrindlikkuse, millega saavutati väga unikaalne ja effektiivne sööda segamine ja liikumine mikseris. Vario2 tigude astmeline ehitus tekitab segamisel igale astmele mikrokeerised, mis aitavad sööta effektiivsemalt segada ja vähendavad mikseri jõu vajadust. Standard tigude paksus on 15 mm, ning lisavalikus on HD teod 20 mm paksusega. Mõlematele teo variantidele on võimalik lisada INNODUR roostevaba kulosa, et vähendada tigude kulumist. Kuluosad on ligtsalt vahetatavad, kui selleks peaks vajadus tekkima. Täpsema pildi Strautmann Vario2 tigude tööst saate alltoodud videost.

  .
 
  .
strautmann002

Strautmann mehhaniline põhu puhur söödamikseritele

Toetudes paljude aastate pikkusele kogemusele hüdraulilise ülekandega põhupuhurite valdkonnas, ning järjest kasvavale nõudlusele töötas Strautmann välja mehhanilise ülekandega põhupuhuri ühe ja kahe teoga söödamikseritele. Põhu puhur asub mikseri esiseinal, ning saab ülekande jõuvõtuvõllilt. Puhuriga töötamisel kasutatakse JVV kiirust 540 pööret minutis. Põhupuhuril on suur 1500 mm läbimõõt, puhuri ventilaatoril on 6 laba, ning hüdrauliliselt suunatav väljund asub mikseri paremal poolel. Strautmann mehhanilise põhu puhuri eeliseks on suur läbimõõt ja võimsus, ning lisaks põhule ja heinale on võimalik puhuri abil jagada ka sööta.

strautmann001

Strautmann Sherpa freesiga mudelid

Lisaks äärmiselt hea vastuvõtu leidnud Strautmann Sherpa fast cut mudelitele lisas Strautmann valikusse ka Sherpa freesiga mudelid. Sherpa 610 mm läbimõõduga freesilon 60 paindega ja heeliksilise asetusega tera, et tagada võimalikult ühtlane freesimine. Saranaselt fast cut mudelitele kasutab Sherpa 144 hj Perkins mootorit ja on saadaval 12 m2 ja 14 m2 mahtudega. Sherpa mudelivaliku kompaktsus ja äärmiselt suur manööverdus võime muudavad masina asendamatuks just kitsamates oludes. Sherpa standard mudeli maksimaalne liikumis kiirus on 15 km/h, lisana on võimalik valida õhkvedrustuse ja 25 km/h mudelid. Parema ettekujutuse masinast saate alltoodud videost.

  .
 
  .
strautmann-logo-pisi B. Strautmann & Söhne GmbH u. Co. KG on üle 80 aasta erinevat silotehnikat tootnud Saksa perefirma. Praeguseks on tootevalikus haagiskogurid Tera, Giga, Mega ja Super Vitesse, Zelon, ning Vitesse. Toodetakse veel sõnnikulaotureid BE ja VS seerias, heksli haagiseid Giga Trailer, ühe ja kahe teoga järelveetavaid ning iseliikuvaid vertikaal miksereid Vert Mix ning Sherpa, ning ühe ja kahe teljega kolme külge kallutavaid haagiseid. Lisaks sellele toodetakse suures valikus silo lõikureid ja jaotusseadmeid.
Agroproff OÜ  
info@agroproff.ee  
+372 501 3132  
« Tagasi eelmisele lehele