Kampaania: Rauch uudised 2017 hooajaks

axis30_2_m_emc_w6715(262)spreadlight_4621_h2jpg_w680

 Saksamaa väetisekülvikute spetsialist Rauch on järjekordselt välja tulnud rea revolutsiooniliste uuendustega mineraal väetise laotamises.

Rauch dynamic astmevaba sektsiooni juhtimine

 Kuna tänapäevased mineraal väetised ei ole odavad ja nende kasutamine tuleks viia võimalikult täpseks, on Rauch välja töötanud dynamic astmevaba GPS sektsiooni juhtimise, mis on eelmise põlvkonna astmega lülitustega lahendustest tunduvalt effektiivsem. Nimelt toimub Rauch dynamic sektsiooni juhtimine astmevabalt nii vasakult paremale, seest välja ja vastupidi vältides väetamisel ülekatet sõltumata sektsioonida arvust ja lülitus järjekorrast. Rauch dynamic sektsiooni juhtimine toimib koos Rauch ja Müller Elektronik GPS lahendustega.

Rauch Spread Light

 Kui mõelda tänapäevase intensiivse põllumajanduse peale, siis on selge, et toitained peavad taimeni jõudma õigel ajal, kohal ja koguses. Koguse ja koha eest hoolitsevad Rauch EMC süsteem, ning dynamic sektsiooni juhtimine ja nüüd aitab Rauch aja faktorit pisut laiendada. Pole mingi saladus, et hooajal tuleb töötada põllul pikalt, ning sageli lisa võtta öistest tundidest, ning selleks lisas Rauch oma väetsisekülvikutele laotusketta kohale ülitugevad LED valgustid, et laotus vihk oleks sama nähtav nii öösel, kui ka päeval.

rauch pisi Rauch Landmaschinenfabrik GmbH on aastal 1921 loodud Saksa firma, mis toodab kõrgekvaliteedilisi väetisekülvikuid ja liivapuistureid. Läbi aegade on Rauch olnud teerajajaks kõrge kvaliteediliste masinate ja uuenduste loomisel, millega on tänaseks teenitud erinevatelt näitustel 13 kuld ja hõbe medalit. Rauch rippes ja järelveetavaid väetisekülvikuid toodetakse suuruse vahemikus 500 – 9500 liitrit
Agroproff OÜ  
info@agroproff.ee  
+372 506 0545  
« Tagasi eelmisele lehele