Kampaania: Strautmann uudised 2017 hooajaks

strautmann003

 Eesti põllumeeste hästi tuttav Saksamaa söötmis ja transport tehnika spetsialist Strautmann lisas järgnevaks 2017 hooajaks tootevalikusse hulga uusi mudeleid ja uuendusi. Söötmistehnika uudistest rääkisime lähemalt Euro Tier 2016 uudistes, milles tutvustasime Strautmann Vario2 mikseri tigu, kolme teoga söödamiksereid, mehhanilise ülekandega põhu puhurit söödamikseritele ja Sherpa freesiga iseliikur söödamiksereid. 

 Transport tehnoloogia alla koonduvad kallurhaagised, sõnnikulaoturid, heksli haagised ja haagiskogurid on saanud ka palju uuendusi ja lausa uusi mudeli seeriaid. Strautmann BE sõnnikulaoturite seeria uuendamise käigus tekkis valikusse uus MS mudeli seeria. Lisaks sellele said uuendusi pea kõik sõnniku ja universaallaoturite seeriad, mõned rohkem, mõned vähem. Uuendustes ei jäänud puutumata ka haagiskogurid, kallurid ja heksli haagised, täpsemalt tutvustame kõiki uuendusi alljärgnevalt.

1609-strautman_giga_vitesse_3201 

 Strautmann Giga-Vitesse CFS 3201

 Strautmann lisas väga populaarsesse Giga-Vitesse CFS seeriasse mudeli 3201, mis on DIN mahuga 30 m3 ja mahuga keskmisel pressimisel 57 m3. Masinal on kõik Giga-Vitesse seeria eelised: CFS süsteem, tugev kasti ehitus, 45 topelt teraga nuga, kaks lindi mootorit, tiisli vedrustus, IsoBus juhtpult, tugev rootor, ning lisaks sellele väga hea manööverdusvõime. Strautmann Giga-Vitesse CFS 3201 on juba tellimuste ootel.

strautmann-smk-2402 

 Strautmann SMK 2402 kallurhaagis

 Strautmann laiendas SMK kallurhaagiste mudeli valikut SMK 2402 haagisega. Uuel mudelil on sarnaselt vanematega kooniline kasti ehitus, lai valik kõrgendusi, vedrustatud tandem sillad ja tiisli vedrustus. SMK 2402 on baas mahuga 25,9 m3, mida saab erinevate kõrgendustega kasvatada vastavalt 36,2 m3 ja 39,7 m3 mahtudeni. Haagise täismass on 24 tonni ja kandevõime on 16,5 t.

strautmann-super-vitesse-cfs-3502 

 Strautmann Super-Vitesse CFS seeria

 Kuigi Strautmann Super-Vitesse CFS seeria sai 2015 aasta keskel tõsise uuendus kuuri 39 topelt teraga noa ja uue rootori näol, sai Super-Vitesse seeria veel uusi täiendusi. Värske pilguga vaadati üle kere, et haagiskogur sobiks ka silokombaini alt heksli veoks. Kõrgendused on nüüd tugevamad ja ei vaja enam vahetugesid ja nööre, samas muudeti esiseina ehitust, tehtes see alla klapitavaks, ning ilma maha laadimis valtsideta mudelitel on uus mehhaaniliselt lukustatav tagumine luuk. Valikulise lisana on saada ka rootori ava katted maisi silo veoks.

strautmann-ms-1401-3 

 Strautmann MS seeria tahkesõnnikulaoturid

 Strautmann MS seeria sõnnikulaoturid valmisid vanane BE seeria põhjaliku uuenemise kõigus. MS seeria laoturitel on tugeva valts profiiliga kast, mis on tuttav VS ja PS seeriast, tsingitud raam, ning valikuline plast põrand. Laotus mehhanismidest on valida 4 püstise laoturi, ning 2 valtsi ja 2 ketaga lahenduste vahel. Tagumise vahe seina uuendamisega saavutati ka suurem laotus ava, mis parandab oluliselt läbilaske võimet.

Strautmann vs 2005 

 Strautmann VS 05  ja PS seeria

 Strautmann VS xx05 ja PS seeriad said sarnaselt MS seeriale uuendatud vaheseina. Uue vaheseina disaini ja asetusega laotusmehhanismi suhtes suurendati tunduvalt mõlema univeersaallaoturi seeria läbilaskevõimet.

 strautmann-logo-pisi  B. Strautmann & Söhne GmbH u. Co. KG on üle 80 aasta erinevat silotehnikat tootnud Saksa perefirma. Praeguseks on tootevalikus haagiskogurid Tera, Giga ja Super Vitesse, Zelon, ning Vitesse. Toodetakse veel sõnnikulaotureid BE, MS, PS ja VS seerias, heksli haagiseid Giga Trailer, ühe, kahe ja kolme teoga järelveetavaid ning iseliikuvaid vertikaal miksereid Vert Mix, ning ühe ja kahe teljega kolme külge kallutavaid haagiseid. Lisaks sellele toodetakse suures valikus silo lõikureid ja jaotusseadmeid.
 Agroproff OÜ  
 info@agroproff.ee  
 +372 506 0545  
« Tagasi eelmisele lehele