Kampaania: Uued Multiva PushSystem haagised

multiva-pushsystem-400 multiva_pushsystem_320_b

 Eestis hästi tuntud soome mullatehnika ja haagiste tootja Multiva lisas oma tootevalikusse lükatava esiseinaga “push-off” haagised Multiva PushSystem 320 ja 400. Multiva Pushsystem 320 ja 400 on standard varustuses vastavalt mahtudega 32 ja 40 m2, kuid kõrgendusega saab suurendada mahtusid vastavalt kuni 40 ja 50 m2.

 Haagiste suurimaks eeliseks on kindlasti väga madal maha laadimis kõrgus, mis on oluline paljudes vanemates hoonetes. Samuti on üheks eeliseks võime massi kokku pressida, näiteks silo kombaini alt massi vedades. Haagistel on pressimiseks spetsiaalne funktsioon, mis kontrollib pressimise ajal andurite abil survet. Ülekoormuse vältimiseks portedele ja taga luugile juhitakse eelseadistatud väärtuse saavutamisel esiseina survesilindrist õli tagasivoolu.  

Mudelil 320 on valikus tavaline balansiir või hüdropneumaatilise vedrustusega tandem sild, PushSystem 400 on on aga hüdropneumaatilise vedrustusega tridem sillaga. Multiva PushSystem eelseeria mudelid on läbinud erinevates maades edukalt katsetused ja on 2017 hooajaks seeritootmises.  

Täpsema info varustuse ja saadavuse kohta saate meie müügiesindajatelt:

Kalev Kuusik – 521 1988

Vaido Soosaar – 509 2247

 

 

.

 
 

.

MULTIVA_logo_2 MULTIVA on Soome firma DOMETAL OY bränd, mille all toodetakse kvaliteetsest Soome ja Rootsi terasest teravilja külvikuid, kergrandaale, tüükultivaatoreid, kultivaatoreid, põllurulle ja väga suures valikus põllumajandushaagiseid. Multiva kultivaatorid on töölaiustega 4,5 kuni 15 m, ning randaalid töölaiustega 3 kuni 6 m. Multiva teraviljakülvikud kasutatakse nii minimeeritud kui otsekülviks, ning on suure punkri mahuga. Töölaiused 0n 3 – 6 m.
Agroproff OÜ  
info@agroproff.ee  
+372 506 0545  
« Tagasi eelmisele lehele