Kampaania: Fritzmeier Isaria tutvustus kampaania

 Fritzmeier Isaria tutvustus kampaania raames teeme lühida kokkuvõtte Isaria taimesensori funktsioonidest ja kasutusvaldkondadest. Firtzmeier Isaria taimesensorid on toodetud Saksamaal firma Fritzmeier Umwelttechnik poolt. Firma tegeleb peamiselt täppisviljelus seadmete tootmisega põllumajanduse tarvis. Lisaks taimesensoritele on valikus ka mulla proovide võtmise agregaadid. 

 Selge on see, et tänapäevases moodsas põllumajanduses on praeguse suund koht põhine väetamine vastavalt väetamis kaartidele ja taimestiku lämmastiku sisaldusele ja biomassile reaalajas. Sellega on astutud suur samm edasi hetkel juba normiks saanud GPS sektsiooni juhtimisega väetise külvikute kasutamises. Taimesensorid on asendatud abimehed põllumeestele, et kallis väetis jõuaks just täpselt sinna kus teda ka vaja on, ning sellega omakorda muudaks taimestiku põllul võimalikult ühtlaseks.

 Fritzmeier Isaria peamisteks argumentideks on võimekus töötada seadmega juba väga varases kasvufaasis, kus enamik konkurente väetab veel lausnormiga. Kindlasti on abiks võimalus tööd teha ka pimedas või hämaras, sest Isaria taimesensor ei vaja tööks päeva valgust. Kõikidel taime sensoritel on võimekus töötada sama aegselt taime lämmastiku sisalduse järgi ja kombineerida see info väetamiskaardiga reaal ajas, saades sellega tervikliku pildi taimede olukorrast põllul. Fritzmeier Isaria ei vaja mingeid lisa skännereid ja seadmeid seadme kalibreerimiseks põllul, see toimub töö käigus automaatselt. Isariataimesensorit on võimalik ühendada enamikele tänapäevastele väetise külvikutele. Kindlasti võib ka peamise argumendina tuua välja hinna, mis võrreledes konkurentidega on võrdlemisi soodne: 

Fritzmeier Isaria taimesensor koos väetamiskaartide kasutamise võimekusega ja

töötlus tarkvaraga arvutile maksab 25 990 Eurot+KM

Kui antud lühikokkuvõttest jäi pisut puudu oskavad Teie küsimustele vastata meie piirkondlikud müügispetsialistid:

Kalev Kuusik – 521 1988

Vaido Soosaar – 509 2247

  .
 
  .
Agroproff OÜ  
info@agroproff.ee  
+372 501 3132  
« Tagasi eelmisele lehele