Kampaania: Rauch väetisekülvikute kampaania

 

 Rauch väetisekülvikute kampaania

 Eesti põllumeestele hästi teada ja tuntud Rauch mineraalväetise külvikute kampaania raames toome välja nii lihtsamaid kui ka tehnika viimasel tasemel väetisekülvikuid nii rippes kui ka järelveetavate mudelitena. Valiku moodustavad lihtsad Rauch Axis M ja MDS mudelid, tipptasemel Axis H ja EMC mudelid, ning järelveetavad täisautomaatsed TWS ja Axent mineraalväetise külvikud.

 

Täpsema info Rauch väetisekülvikute mudelite ja varustuse kohta saate meie müügiesindajatelt

Kalev Kuusik – 521 1988

Vaido Soosaar – 509 2247

 Rauch Axis 20.2 EMC+W

 Rauch Axis 20.2 W on 2300 l mahuga kaaludega mineraalväetise külvik. Külviku maksimum töölaius 36 m, varustuses on kõrgendused, kate, LED tuled, elektiline displeiga juhtpult, laotuskettad vastavalt valikule 12 kuni 36 m. Automaatne väljalaotuse juhtimine vastavalt töökiirusele ja laotamine vastavalt väetiskaartide ja taimesensori infole. Lisavalikuna võimalik sektsioonide ja lülituste GPS põhine juhtimine.

Küsi pakkumist!

 Rauch MDS 19.1 Q

 Rauch MDS 19.1 Q on 1700 l mahuga mineraalväetise külvik. Külviku maksimum töölaius 24 m, varustuses on kõrgendused, kate, tuled, elektiline displeiga juhtpult, laotuskettad vastavalt valikule 10 kuni 24 m. Automaatne väljalaotuse juhtimine vastavalt töökiirusele. Lisavalikuna võimalik sektsioonide ja lülituste GPS põhine juhtimine.

Küsi pakkumist!

 Rauch Axis H 50.2 EMC+W

 Rauch Axis H 50.2 EMC+W on 4200 l mahuga kaaludega mineraalväetise külvik. Külviku maksimum töölaius 50 m, varustuses on kõrgendused, kate, LED tuled, Isobus juhtimine, laotuskettad vastavalt valikule 18 kuni 50 m. Ülikiired ja täpsed servod on 2,5 korda kiiremad ja täpsemad kui eelnevate põlvkondade lineaar aktuaatorid. Automaatne väljalaotuse juhtimine vastavalt töökiirusele ja laotamine vastavalt väetiskaartide ja taimesensori infole. Lisavalikuna võimalik sektsioonide ja lülituste GPS põhine juhtimine, kus sektsioonede arv võrdub töölaiuse meetritega (36 m = 36 sektsiooni!), Axmat duo väetise laotuse ühtlustamise seade 54 radarsensoriga, mis juhib laotus ühtlust reaalajas.

Küsi pakkumist!

 Rauch TWS 85.1 

 Rauch TWS 85.1 on 8100 l (7000+1100l) mahuga järelveetav kaaludega mineraalväetise külvik. Külviku maksimum töölaius 50 m (Axis HT 50.2 EMC), varustuses on kõrgendused, kate, LED tuled, Isobus juhtimine, laotuskettad vastavalt valikule 18 kuni 50 m. Ülikiired ja täpsed servod on 2,5 korda kiiremad ja täpsemad kui eelnevate põlvkondade lineaar aktuaatorid. Automaatne väljalaotuse juhtimine vastavalt töökiirusele ja laotamine vastavalt väetiskaartide ja taimesensori infole. Lisavalikuna võimalik sektsioonide ja lülituste GPS põhine juhtimine, kus sektsioonede arv võrdub töölaiuse meetritega (36 m = 36 sektsiooni!)

Küsi pakkumist!

 Rauch Axis M 30.2 Q

 Rauch Axis M 30.2 Q on 3200 l mahuga kaaludega mineraalväetise külvik. Külviku maksimum töölaius 36 m, varustuses on kõrgendused, kate, LED tuled, elektiline displeiga juhtpult, laotuskettad vastavalt valikule 12 kuni 42 m. Automaatne väljalaotuse juhtimine vastavalt töökiirusele ja laotamine vastavalt väetiskaartide ja taimesensori infole. Lisavalikuna võimalik sektsioonide ja lülituste GPS põhine juhtimine.

Küsi pakkumist!

 

 Rauch Axent 100.1

 Rauch Axent 100.1 on 9500l mahuga järelveetav mineraalväetise ja lubja laotur. Väetise jaoks kasutatakse lihtsalt vahetatavat laotus mehhanismi Axis PowerPack ja lubja jaoks kasutatakse lubjale sobivat seadet Lime PowerPack. Külviku maksimum töölaius mineraalväetisega on 50 m ja lubjaga 15 m, varustuses on kõrgendused, kate, LED tuled, Isobus juhtimine, laotuskettad vastavalt valikule 18 kuni 50 m. Ülikiired ja täpsed servod on 2,5 korda kiiremad ja täpsemad kui eelnevate põlvkondade lineaar aktuaatorid. Automaatne väljalaotuse juhtimine vastavalt töökiirusele ja laotamine vastavalt väetiskaartide ja taimesensori infole. Lisavalikuna võimalik sektsioonide ja lülituste GPS põhine juhtimine, kus sektsioonede arv võrdub töölaiuse meetritega (36 m = 36 sektsiooni!)

Küsi pakkumist!

Rauch Landmaschinenfabrik GmbH on aastal 1921 loodud Saksa firma, mis toodab kõrgekvaliteedilisi väetisekülvikuid ja liivapuistureid. Läbi aegade on Rauch olnud teerajajaks kõrge kvaliteediliste masinate ja uuenduste loomisel, millega on tänaseks teenitud erinevatelt näitustel 13 kuld ja hõbe medalit. Rauch rippes ja järelveetavaid väetisekülvikuid toodetakse suuruse vahemikus 500 – 9500 liitrit. Valikus on ka peenseemne külvikud, spetsiaalsed väetisekülvikud maisi tarvis, kastkülvikud ja lubja laoturid. 
AGROPROFF OÜ  
info[@]agroproff.ee
« Tagasi eelmisele lehele