Kampaania: Hexagon GPS seadmete sooduskampaania

 

Hexagon GPS seadmete sooduskampaania

Hexagon Agriculture on Hexagon Gruppi kuuluv GPS ja täppisviljelus seadmete tootja põllumajandus osakond, mille üks tuntumaid kaubamärke Eestis on Leica Geosystems. Hexagon Agriculture GPS seadmete tutvustamiseks Eestis oleme loonud sooduskampaania, mille raames on Hexagon Agriculture GPS seadmed saadaval väärt hindadega. Kampaania sisaldab paraleelsõidu seadmed ja roolisüsteeme erinevate terminalide ja varustusega. Lisaks sellele on Hexagon seadmed võimelised töötama täppisviljelus kaartidega, juhtima pritsi sektsioone, ning jälgima näiteks sügavkobesti töösügavust.

Täpsem info meie müügiesindajatelt:

Kalev Kuusik – 521 1988

Vaido Soosaar – 509 2247

Hexagon Agriculture Ti5

Ti5 on lihtne 5″ värvilise puutetundliku ekraaniga GPS paraleesõidu seade, millega funktsioonid hõlmavad parallelsõitu, ning lisana on võimalik avada VRC ehk täppisviljelus kontrolleri ülesandeid, sektsioonide juhtimist, GPS roolisüsteemi juhtimist, ning seemne monitooringut täppiskülvikutel. Ti5 monitoril on standardvarustuses GLONASS ja EGNOS signaalid ja tugev alumiinium korpus. 

Soodushind: 1 250 €+KM

Hexagon Agriculture Ti7

Ti7 on 7″ värvilise puutetundliku ekraaniga GPS paraleesõidu seade, millega funktsioonid hõlmavad parallelsõitu, ning lisana on võimalik avada VRC ehk täppisviljelus kontrolleri ülesandeid, sektsioonide juhtimist, GPS roolisüsteemi juhtimist, ning seemne monitooringut täppiskülvikutel. Ti7 monitoril on standardvarustuses GLONASS ja EGNOS signaalid ja tugev alumiinium korpus. 

Soodushind: 1 860 €+KM

 

Hexagon roolisüsteemid 

Kindlasti tegemist Eesti kõige soodsamate roolisüsteemide pakkumisega!

Hexagon Hex Drive mehhaanilise ülekandega roolisüsteemi juhib Hexagon Agriculture Ti5 või Ti7 paralleesõiduseade, millel on GLONASS antenn, 5″/7″ värviline puutetundlik ekraan, tugev metallist korpus ja edaspidine laiendus võimalus ka teistele eelmainitud funktsioonidele.

Soodushind Hexagon Ti5 seadmega koplektile: 5 200 €+KM

Soodushind Hexagon Ti7 seadmega koplektile: 5 700 €+KM

hex logo pisi Hexagon Agriculture on Hispaanias asuv põllumajandus GPS ja täppiviljelus seadmete tootja, kelle tähtsamate kaubamärkide hulka kuuluvad Leica Geosystems, Arvus Tecnologia ja iLab Solutions. Toodete hulka kuuluvad nii lihtsad kui ka tipptasemel GPS paralleelsõiduseadmed ja täppisviljelus monitorid, erinevad roolisüsteemid, RTK süsteemid ja Fleet Management, ning täppiskülvikute tarkvara programmid.
Agroproff OÜ  
info@agroproff.ee  
+372 501 3132  
« Tagasi eelmisele lehele