Kampaania: Müller GPS seadmete sooduspakkumine

Müller GPS seadmete sooduspakkumine!

Pakume ületamatu Saksa kvaliteediga Müller Elektronik GPS seadmeid ja IsoBus monitore soodsa hinnaga. Müller Elekronik GPS seadmeid eristab enamikust suur laienduste valik, ning võimalus muuta oma GPS seade ka Isobus monitoriks, viljelus kontrolleriks, sektsioonide juhtijaks pritsidel ja väetise külvikutel, ning laienduste hulka kuuluvad ka rooliseaded lihtsast tasuta signaalist kuni RTk täpsuteni välja.

Täpsem info meie müügiesindajatelt:

Kalev Kuusik +372 521 1988

Vaido Soosaar +372 509 2247

Müller Elektronik TRACK-Guide III

TRACK-Guide III on 8 tollise värvilise puutetundliku ekraaniga GPS paralleelsõidu seade, mille parimad omadused on laiendus võimekus ja võõrobjektide nagu kivide ja postide salvestamine põldudel. Seadmel on mitmeid erinevaid paralleelsõidu funktsioone, A-B sirge ja kõver liin jne, põldude kaardistamine ja salvestamine, kaamerate lisamise võimalus, ning info salvestamine mälupulgale. Pakutav seade kasutab tasuta EGNOS signaali täsusega 20 cm ja lisaks on ka aktiveeritud GLONASS signaal. TRACK-Guide III on võimalik ühendada ka roolisüsteemidega.

TRACK-Guide III tutvustus

Lisana on saada ka komplekt IsoBus monitoriks laiendamiseks.

Hind: 2 300 € + KM

 

BASIC-Terminal-Spritze-1024x873

Müller Elektornik Basic Terminal

Müller Elektronik Basic Terminal on 5,7 ” värvilise ekraaniga IsoBus terminal. Komplektis on terminal ja vajalikud juhtmed IsoBus seadmete kasutamiseks. Basic Terminal on lisavarustuses olevate Äppidega võimalik laiendada GPS paralleesõidu seadmeks, pritsi või väetsisekülviku seksioonide juhtimiseks ja põllukaardi põhiseks väetamiseks.

Soodushind: 1 850 € + KM

Müller Elektornik Smart 430

Müller Elektronik Basic Terminal on 4,3 ” värvilise ekraaniga IsoBus terminal. Komplektis on terminal ja vajalikud juhtmed IsoBus seadmete kasutamiseks. Müller Smart 430 on turu kõige soodsam Isobus seade, mis sobib lihtsaks Isobus puldiks näiteks Müller Isobus ilmajaamale või siis väetisekülvikule.

Soodushind: 890 € + KM

 

Müller Elektornik Isobus ilmajaam

Müller Elektronik Isobus ilmajaam on hea tööriis just taimekaitse pritsidele. Seade salvestab, jälgib ja annab reaalajas hoiatusi eelnevalt valitud parameetritele, sealhulgas reaalse ja suhtelise tuule suuna ning kiiruse, õhu rõhu, temperatuuri ja suhtelise õhuniiskuse kohta. Komplekt ei sisalda isobus monitori.

Soodushind: 1 800 € + KM

 

Müller-Elektronik GmbH & Co. KG on aastal 1977 asutatud Saksa perefirma, mis toodab elektroonilisi lahendusi põllumajandus tootjatele ja ka otse klientidele. Kindel turuliider elektooniliste juhtpultide valmistajana Euroopas, samas toodab ka elektoonilisi täis lahendusi pneumo külvikute, taimekaitse pritside ja väetisekülvikute juhtimiseks. Väga suure osa moodustab Müller Elektroniku toodetest ka GPS seaded ja IsoBus terminalid, mida on leida väga mainekate toodete kabiinidest. Ühed suurimad kliendid Müller Elektronikule on Claas, Rauch, Jenz, Lemken, Horch, Kuhn, Tecnoma, Vogel Noot, Amazone, Kotte Garant, jne.
Agroproff OÜ  
info@agroproff.ee  
+372 5060 545  
   
« Tagasi eelmisele lehele