Firmast


 
agroproff Meie meeskond omab kogemust põllumajandus tehnika müügil ja remondil juba aastast 1992. Agroproff OÜ loodi aastal 2009 Uhtna Talutehnika AS-i service osakonna eraldamisega, ning ajapikku on sellest välja kasvanud tugev firma, mis tegeleb peamiselt Lääne Euroopas toodetud põllumajandus tehnika müügi, hoolduse ja remondiga.

Agroproff OÜ müüb, hooldab ja remondib Eestis selliste tuntud firmade tooteid: Fella kaaruteid, vaaluteid ja niidukeid; Strautmann iseliikur ja järelveetavaid söödamiksereid, haagiskogureid, sõnniku ja universaal laotureid, heksli haagiseid ja kallurhaagiseid; Berthoud iseliikur, rippes ja järelveetavaid taimekaitse pritse; Kotte Garant lägatehnikat; Van Wamel Perfect hooldusniidukeid; Multiva randaale, kultivaatoreid, kobesteid, kallurhaagiseid ja põllurulle; Rauch rippes ja järelveetavaid väetisekülvikuid; Thaler hoovi-,ratas- ja teleskooplaadureid; Rabe mullatehnikat, pöördatrasid, põimagregaate, rootor äkkeid, jne. Opall-Agri pöördatru; Twose hooldusniidukeid, poomniidukeid, põllurulle; Müller Elektronik GPS paralleelsõidu seadmeid, IsoBus terminale, pritsi ja külviku elektroonikat; Leica Geosystems GPS seadmeid, roolisüsteeme; Zago silojapõhupurusteid, söödamiksereid; MX frontaallaadureid ja esireppsüsteeme; Fritzmeier Umwelttechnik taime ja biomassi sensoreid lämmastiku põhiseks väetamiseks; Dromone hüdrokonkse; AG Products allapanu laotureid; Albutt HD haakeseadmeid laaduritele, jne.

Omame ka pidevat sidet tootjatega, kelle tehnikat müüme, käime regulaarselt koos Agroproff OÜ meeskonnaga väljaõpetel nii tehastes kui ka tehaste tiimi vastu tulekul ka siin Eestis. See tagab pädeva ja kompetentse meeskonna nii hoolde, varuosa ja müügi poole peal. Tunneme klienti, teame tema vajadusi – see tähendab objektiivset nõustamist, kiiret sekkumist ja kliendi rahulolu.