Kaubamärgid


 
Agroproff OÜ kaubamärgid
 

LS Mtron on eelnevalt LG Gruppi kuuluv Lõuna Korea traktorite tootja. Traktoreid toodetakse aastast 1977, ning hetkel ollakse oma kodumaal kindel turu liider. Traktorite kvaliteet on veennud ka suurte traktori tootjate esindajaid, sest nüüdseks toodetakse traktoreid ka Claasile, Case IH-le ja New Hollandile. Praeguseks on tootevalikus traktorid võimsuse vahemikus 19 kuni 100 hj, ning arendus töö uute traktoritega jätkub.
  .
  LINK LS MTRON KODULEHELE
  .
B. Strautmann & Söhne GmbH u. Co. KG on üle 80 aasta erinevat silotehnikat tootnud Saksa perefirma. Praeguseks on tootevalikus haagiskogurid Tera, Giga ja Super Vitesse, Zelon, ning Vitesse. Toodetakse veel sõnnikulaotureid BE, MS, PS ja VS seerias, heksli haagiseid Giga Trailer, ühe ja kahe teoga järelveetavaid ning iseliikuvaid vertikaal miksereid Verti Mix, Verti Mix Double ning Sherpa, ning ühe ja kahe teljega kolme külge kallutavaid haagiseid. Lisaks sellele toodetakse suures valikus silo lõikureid ja jaotusseadmeid.
  .
  LINK STRAUTMANN KODULEHELE
  .

FELLA-Werke GmbH asub Saksamaal ja on tootnud kvaliteetset silo ja heinatehnikat juba üle 95 aasta. FELLA kuulub AGCO gruppi koos brändidega Fendt, Challenger, Massey Ferguson ja Valtra.

FELLA tootevalikusse kuuluvad Alpi ja tavakasutus mudelitena trummel-, hammasrataslatt- ja moodullatt niidukid, mille mudelid ja niidukombinatsioonid on 2 kuni 9,3 m töölaiusega, erinevad kaarutid kuni 17,5 m töölaiusega, ning ühe, kahe ja nelja rootoriga vaaluteid.

  LINK FELLA KODULEHELE
 
Rauch Landmaschinenfabrik GmbH on aastal 1921 loodud Saksa firma, mis toodab kõrgekvaliteedilisi väetisekülvikuid ja liivapuistureid. Läbi aegade on Rauch olnud teerajajaks kõrge kvaliteediliste masinate ja uuenduste loomisel, millega on tänaseks teenitud erinevatelt näitustel 13 kuld ja hõbe medalit. Rauch rippes ja järelveetavaid väetisekülvikuid toodetakse suuruse vahemikus 500 – 9500 liitrit. Valikus on ka peenseemne külvikud, spetsiaalsed väetisekülvikud maisi tarvis, kastkülvikud ja lubja laoturid. 
  .
  LINK RAUCH KODULEHELE
  .

MULTIVA on Soome firma DOMETAL OY bränd, mille all toodetakse kvaliteetsest Soome ja Rootsi terasest teravilja külvikuid, kergrandaale, tüükultivaatoreid, kultivaatoreid, põllurulle ja väga suures valikus põllumajandushaagiseid. Multiva kultivaatorid on töölaiustega 4,5 kuni 15 m, ning randaalid töölaiustega 3 kuni 6 m. Multiva teraviljakülvikud kasutatakse nii minimeeritud kui otsekülviks, ning on suure punkri mahuga. Töölaiused 0n 3 – 6 m.

Innovatiivsus ja kõrge kvaliteet on teinud Multiva brändi Skandinaavias ülimalt populaarseks, ning see võidukäik jätkub ka Eestis.

  .
  LINK MULTIVA KODULEHELE
  .
Thaler GmbH & Co. KG on Saksa firma, mis toodab erinevaid hoovi,- ratas- ja teleskooplaadureid. Masinad toodetakse võimsusega 19 kuni 61 hj ja tõstejõuga kuni 3180 kg. Pidev tootearendus ja Saksa täpsus on tõstnud Thaler laadurite tootmise Euroopas kolmandaks, ning muutnud Thaler masinad asendamatuks paljudes majapidamistes.
  .
  LINK THALER KODULEHELE
  .
Cast Loaders on aastal 2009 asutatud Itaalia perefirma Cast Group S.R.L. brand, mis toodab põhiliselt keskliigendiga kompaktlaadureid. Cast laadurite tootevalikus 9 erinevat laaduri mudelit, ning nii mõnigi on veel projekteerimis ja testimis faasis. Kubota ja Isuzu mootoreid kasutatavad teleskoop poomiga laadurid on saadaval vahemikus 20 kuni 38 hj. Tootmise mõistes veel küllaltki noor firma on väga positiivse vastukaja saanud just atraktiivse disaini ja töökindlse kohalt. Seega pole imeks, et just Cast Loaders on üks kiiremini kasvav laadurite tootja Euroopas.
  .
  LINK CAST LOADERS KODULEHELE
  .
Worky-Quad on aastal 2009 asutatud Itaalia perefirma Cast Group S.R.L. brand, mist toodab minilaadureid. Ülimalt kompaktse disainiga laadurid on valikus bensiini, diisel ja elektri mootoritega, ning sobivad kohtadesse kus töö ruumi on minimaalselt. Lihtsa tööplatvormiga ja SSQ ehk Skid Steer Quad tüüpi laadurid on tootmises 5 erineva mudeliga, millest üks on võimalik varustada ka kaugjuhtimis seadmega. 
  .
  LINK WORKY-QUAD KODULEHELE
  .
Kotte Landtechnik on Saksa perefima mis asutati 1892 ja juhitakse perekonna neljanda põlvkonna poolt. Brändi nime all GARANT toodetakse laias valikus järelveetavaid ja iseliikur läga-tsisterne ja laotus tehnikat. Tsisterne toodetakse mahtudega 5 000 kuni 33 000 liitrit. Sildade valik ulatub lihtsast ühe sillalisest kuni tipptehnoloogiat kasutatavate aktiivjuhtimisega nelja sillaga mudeliteni. Pideva uuendustöö ja kvaliteedile rõhumisega on tõustud Saksamaa lägatsisternide turul absoluutsele ja vaieldamatule esikohale.
  .
  LINK KOTTE KODULEHELE
 
Berthoud on üle 120 aastase kogemusega Prantsuse firma, mis toodab kõrgkvaliteedilisi taimekaitse pritse nii aianditele, viinamarja kasvatustele ja põllumajandusele. Põllumajanduslikud taimekaitsepritsid on saadaval nii rippes,- järelveetavate,- kui ka iseliikuvate mudelitena. Pritside suurused on 200 kuni 7000 liitrit ja poomidega kuni 42 meetrit. Pidev arendustöö ja pidev kvaliteedlile panustamine on teinud Berthoud’st ühe juhtiva taimekaitse pritside tootja Euroopas, ning kindla turuliidri Prantsusmaal.
  .
  LINK BERTHOUD KODULEHELE
  .
Van Wamel BV on aastal 1947 asutatud Hollandi firma, mis toodab üle maailma tuntud kvaliteetseid jäätmaa niidukeid, ehk purusteid. Eraldi tootegrupina võib välja tuua ka sorteerimisliinide tootmise. Van Wamel Perfect nime all tuntud purustite “perfektsus” seisneb just kõrgtehnoloogiliste tasakaalustuspinkide ja keevitusrobotite kasutamises. Parim tehnoloogia ja robustne disain tagavad masina, mis töötab probleemideta pikka aega. Perfect tootegrupp jaguneb kaheks osaks, purustid aianditesse ja viinamarja kasvandustesse, ning purustid põllumajanduse tarvis. Mõlemad grupid hõlmavad nii horisontaal, kui ka vertikaal võlliga masinaid töölaiustega 1 kuni 8,6 m.
  LINK VAN WAMEL KODULEHELE
  .
Rabe on aastal 1889 asutatud Saksa firma, mis toodab kvaliteetseid ja üle Euroopa populaarset mullatehnikat, ning on tuntud Eestiski. Rabe tuumik toodeteks on kindlasti ripp ja poolripp pöörd adrad, mida toodetakse 3 – 13 korpusega mudelitena, lisaks sellele on valikus erinevad randaalid töölaiustega 3 – 7,4 m; tüükultivaatorid töölaustega 3 – 6,2 m; põimagregaadid töölaiustega 3 – 7 m, ning sügavkobestid töölaiustega 3 – 5 m; rootor äkkeid töölaiustega 2,5 – 8 m; S piidega kultivaatorid töölaiustega 3 – 9 m ja lai valik igat sorti pakkereid.
  .
  LINK RABE KODULEHELE
  .
Fritzmeier Umwelttechnik on Saksamaa täppisviljeluse teerajaja, kes toodab taime spektromeetreid ehk lihtsamalt seletatuna taime sensoreid Isaria, mullaproovide võtmise masinaid Profi, ning taime biomassi andureid MiniVeg. Taimesensor Isaria on kiiresti leidnud Saksamaal ja mujalgi euroopas sooja vastuvõtu oma kasutus lihtsuse ja kasumlikkuse poolsest. Isaria erineb enamikest taime sensoritest selle poolest, et võimaldab töötada nii päeval, kui öösel ja pea igas taime kasvu faasis minimaalse kalibreerimisega.
   .
  LINK FRITZMEIER UMWELTTECHNIK KODULEHELE
  .
McConnelLogoWhite McConnel Limited on üle 80 aastane Inglismaa firma mis on Eestlastele eelkõige tuntud poomniidukite ja jäätmaaniidukite tootjana. McConnel toodab poomniiduked kuni 9 m ulatusega, jäätmaaniidukeid kuni 8,2 m töölaiusega, ning väga suures valikus kaugjuhitavaid mehitamata traktoreid suurustes 33 kuni 140 hj. McConnel mullatehnika valikust leiame teraviljakülvikud, põhuäkked, põimagregaadid, sügavkobestid ja Twose Classic Line põllu- ja ballastrullid.
  LINK MCCONNEL KODULEHELE
  .
Twose Of Tiverton Limited on üle 180 aastase põllumajandus seadmete tootmiskogemusega Inglise firma. Twose toodab põhiliselt poomniidukeid ja erinevaid jäätmaa niidukeid töölaiustega kuni 6 m. Veel toodab Twose frontaallaadurite lisaseadmeid ja erinevaid põllurulle. Eestis on levinud just 2,8 ja 4,6 m niidulaiustega hooldusniidukid.
  .
  LINK TWOSE KODULEHELE
  .
Trimble Inc. on aastal 1978 asutatud firma, mis eelkõige tuntud oma põllumajanduslike ja ehitustööstuses kasutatavate GPS seadmete ja lahenduste poolest. Trimble põllumajandus sektori toodete hulgast leiab nii lihtsaid pralleelsõiduseadmeid, kui ka elektri ja hüdro juhtimisega roolisüsteeme nii EGNOS, GLONASS, GALILEO ja täpsete RTK signaalidega. Lisaks sellele on valikus taimekaitse pritside juhtimis koplektid, ning täppisviljeluses kasutatavad Greenseeker taimesensorid.
  .
  LINK TRIMBLE KODULEHELE
  .
Müller-Elektronik GmbH & Co. KG on aastal 1977 asutatud Saksa firma, mis toodab elektroonilisi lahendusi põllumajandus tootjatele ja ka otse klientidele. Kindel turuliider elektooniliste juhtpultide valmistajana Euroopas, samas toodab ka elektoonilisi täis lahendusi pneumo külvikute, taimekaitse pritside ja väetisekülvikute juhtimiseks. Väga suure osa moodustab Müller Elektroniku toodetest ka GPS seaded ja IsoBus terminalid, mida on leida väga mainekate toodete kabiinidest. Ühed suurimad kliendid Müller Elektronikule on Claas, Rauch, Jenz, Lemken, Horch, Kuhn, Tecnoma, Amazone, Kotte Garant, jne.
  .
  LINK MÜLLER ELEKTRONIK KODULEHELE
  .
ZAGO S.r.l. on üle 30 aastase kogemusega firma mis tegeleb söödamikserite, ning silo ja põhu purustite tootmisega. Toodete hulka kuuluvad väga kompaktsed horisontaalmikserid, iseliikuvad mikserid, ning erinevad põhu ja silo purustid. Toodetakse ka purusteid ja miksereid jäätme majanduse tarbeks.
  LINK ZAGO KODULEHELE
  .
MX on Prantsusmaa juhtiv frontaal laadurite ja esirippsüsteemide tootja, valikusse kuulub ka suur hulk lisa seadmeid laaduritele ja esirippudele, kaasa arvatud kopad, haaratsid, esiraskused, ning söödajagajad.
  LINK MX KODULEHELE
  .
AG Products on kaubamärk, mida toodab firma Garnett Farms Engineering Ltd. Tegemist on Garnett farmis Inglismaal enda tarbeks leiutatud allapanu laotus seadmetega mis leidsid nii suure populaarsuse ümbritsevate farmrite hulgas, et alustati suuremas mahus seeria tootmist. Seadmeid toodetakse alates väikesest aku pealt töötavast käsitsi lükatavatest, ning laadurite haakes asuvatest masinatest kuni järelveetavate suuremahuliste laoturiteni. Lisaks toodetakse ka tugevaid ökoäkkeid.
  LINK AG PRODUCTS KODULEHELE
  .
Albutt Limited on üle 40 aastase kogemusega Inglise perefirma, mis toodab erinevaid haakeseadmeid laaduritele. Albutt on tuntuse saavutanud just Heavy Duty ja suurte seadmete tootjana, kus kompromisse kvaliteedi suhtes ei tehta. Tootevalik koosneb väikestele hoovilaadurite, frontaallaadurite, teleskooplaadurite, ning suurte keskliigend laadurite haakeseadmetest.
  .
  LINK ALBUTT KODULEHELE
  .
hex logo pisi Hexagon Agriculture on Hexagon gruppi kuuluva põllumajanduslike GPS seadmete tootja, kellele kuulub ka Leica Geosystems. Hexagon Agriculture tootevalikus on hetkel Ti5 ja Ti7 paralleelsõiduseadmed, mille funksioonid hõlmavad paralleelsõitu, tööd täppisviljelus kaartidega, taimekaitsepritside ja täppiskülvikute sektsioonide juhtimist, autoomaat rooli süsteeme ja fleet management lahendusi.
  LINK HEXAGON AGRICULTURE KODULEHELE
  .
Dromone Engineering on 35 aastase tootmiskogemusega Iiri firma, mis toodab erinevaid hürokonkse traktoritele ja teleskooplaaduritele, ekskavaatorite kiirühendusi ja lisaseadmeid. Dromone on tunud kindla, ning kompromissitu kvaliteedi poolest, mille tagavad tipptehnoloogia ja tasemel toote arendus. Seega pole ime, et Dromone on hüdrokonksude tootmises Euroopa turuliider.
  .
  LINK DROMONE KODULEHELE