Kommunaal

Poomniidukid

Liiva ja soola puisturid

Lumetõrje

Kaugjuhitavad robotseadmed

Perve ja kogurniidukid

Rohkem kui 80 aastase kogemusega Inglismaa hooldus ja poomniidukite tootjad Twose ja McConnel mehhaanilise parallelogrammiga lihtsad poomniidukid ja lõikepead. Valida on lihtsamate, keskmise taseme ja ka proffessionaalsete niidukite vahel. Poomniidukid ulatusega 3,4 kuni 9 meetrit. Lõikepeade hulgas pakume ketaslõikureid, hekilõikureid, ning horisontaal ja vertikaal võlliga lõikepäid.

Kuulus Saksamaa väetisekülvikute ja kommunaal tehnika spetsialist Rauch kvaliteetsed ja läbiproovitud puisturid on hästi vastu võetud ka Eesti kasutajate poolt. Valikus on lihtsad seadmed koduse majapidamise tarvis kuni proffessionaalsete graafilise displei ja suure läbilaske võimega puisturid.

Lumetõrje seadmete hulgas pakume suurt valikut lumepuhureid ja sahkasid. Lumepuhurid on hüdrulilise ja mehhaanilise ülekandega, ning töölaiustega 0,9 kuni 2,5 meetrit. Lumesahad erinevatele masinatele töölaiustega kuni 2,8 meetrit. Lisavarustusena saadaval elektriline või hüdrauliline paiske juhtimine ja erinevad mehhanilised ja automaatsed kaitseseadmed.

McConnel kaugjuhitavad robotseadmed ja mehitamata traktorid hobujõududega 33 kuni 140 hj. Robotid on loodud töötamiseks ekstreem oludes, kus juhi kasutamine oleks liiga ohtlik, näiteks kallakutel kuni 55 kraadi. Lai lisaseadmete valik tagab ületamatu universaalsuse ja laia kasutusvaldkonna.

Hollandi hooldus- ja jäätmaa niidukite ekspert Van Wamel Perfect hooldusniidukite valiku hulka kuulub rohkelt erinevate töölaiustega perve ja kogurniidukeid. Kogurniidukite 1,5 ja 1,8 meetrit, ning haakega nii esimesse kui ka tagumisse rippsüsteemi ja mahuga kuni 3,5 m³, ning perveniidukeid kahes mudeli valikus töölaiustega 1,5 kuni 2,4 meetrit.

tf500s-reach-arm-4 s kommunaaltehnika, lumetõrje robo-flail-1s kommunaaltehnika, kogurniidukid, niidukid, perve niidukid

Tänavaharjad

Poomniidukite lõikepead

Respo kerghaagised

Robottehnika lisaseadmed

Kommunaaltehnika lisatarvikud 

Korraliku kommunaal tehnika alustalade hulka kuuluvad alati tänavaharjad. Pakume laia valikut hüdraulilise ja mehhaanilise ülekandega tänavaharju Saksa ja Hollandi tootjatelt Thaler ning Holaras. Seadmed proffessionaalidele ja tavakasutajatele. Lisavarustusena on harjadel võimalik saada ka kogur kastid, ääre harjad, pesuseade, jne. Erinevad lõikepead ja tööorganid poomniidukitele ja ekskavaatoritele. Valikus enam kui 50 erinevat mudelit, mille hulgas tooks välja kettide ja lendteradega rootor lõikepead, tava ja HD ehitusega heki ja teeääre lõikepead, seal hulgas tandem rootoriga lõike seadmed,  kraavi puhastajad, ning ka kraavi ja kallakute vaalutid. Eestis ja Euroopas hästi tuntud kerghaagiste turuliidri valiku hulgast leiab sobiva mudeli endale iga huviline. Valida on ühe ka kahe sillaga kerghaagiset hulgast, auto veo haagised on täismassiga kuni 3500kg, ning platvormhaagised, mootorratta kinnised haagised ja paadiveo haagised täiendavad valikut veelgi. McConnel kaugjuhatavatele robotitele on valida enam kui 20 erineva haakeseadme hulgast. Väga suur valik on erinavaid muruniidukeid, lattniidukeid, jäätmaa niidukeid, võsa ja metsa purusteid, ning kännufreese. Valikus on ka lume ja mulla sahad, kraavi frees, taimekaitseprits aianditele, puiduhakkur, lumepuhur, jne.  Sellelt lehelt leiate valiku lisatarvikuid kommunaaltehnikale, olgu need niidukid ja libistid või hoopis segumasinad ja haakeseadmed väikelaadurile, traktorile või siis hoopis muruniidukile. Eriliste seadmete hulgas tooks välja lumepuhurid, multši laotus seadmed, äkked ja libistid murule, golfi platside niidukid, jne.
Thaler_Hoch_IMG_5884 RespoHaagised_750M271L125-24PLH-tagant robomax-2s Sichelmäher Sicma