Lisatarvikud

 

GPS lahendused

Hardox haakeseadmed

Lisaseadmed Thalerile

Lägatehnika lisaseadmed

Traktori ja looma kaamerad

Täppisviljelus seadmed

 GPS seadmete tootevaliku hulgas pakume  Müller Elektronik, Hexagon Agriculture ja Leica Geosystems GPS paralleelsõidu, täppisviljelus, sektsiooni juhtimise ja rooliseadmeid. GPS seadmeid on valida nii lihtsaid ja soodsaid, kui väga proffessionaalse taseme seadmeid. Hardox haakeseadmete valikusse kuuluvad Inglismaa firma Albutt väga tugevad ja töökindlad haakeseadmed ratas,- teleskoop ja frontaallaaduritele. Albutt on kuulus väga kvaliteetsete ja tugevate seadmete pooles, millele on pandud alus parima võimaliku materjali kasutamisel. Valikus on Heavy Duty haaratsid, kännu juurijad, silo lõikurid, kopad, jne. Eestis järjest populaarsemaks muutuvate väike ja hoovilaadurite haakeseadmete hulka kuulub umbkaudu 50 toodet, mille väikese valiku oleme ka järgnevalt välja toonud. Populaarsemad haakeseadmed on alati kopad ja haaratsid, kuid valikusse kuuluvad ka lumepuhurid, purustid, niidukid, sööda jagajad, jne. Lägatehnika lisaseadmete hulgas pakume suurt valikut juhtivate Euroopa läga laotus seadmete tootjate tooteid, näiteks Garant, Vogelsang, Bomech, Möscha, jne. Valida on lohisvoolikute, ketas ja pii injektorite, lohisking seadmete, ning hulga lehvik laotusseadmete hulgast. Omaette klassi moodustavad ka läga laotus seadmed maisi jaoks. Pakume Rootsi põllumajandus kaamerate spetsialisti Luda farmi, traktori, ning looma kaameraid. Kõik kaamerad on väga hea lahutusvõimega, veekindlad, tolmukindlad, ning sõltuvalt mudelist salvestavad video serverisse, mälukaardile või arvutisse. Täppisviljelus seadmete valikus on Fritzmeier Profi mulla proovi vtmise agregaadid ja Isaria taimesensorid, mis mõõdavad taimede biomassi ja lämmastiku sisaldust, ning juhivad reaalajas väetisekülviku külvinorme vastavalt taime vajadustele. Lisaks sellele on valikus ka Hexagon Agriculture ja Müller Elektronik täppisviljelus kontrollerid ja terminalid.
hardox haakeseadmed, lisatarvikud Thaler söödajaotur-1 lisatarvikud, lägatehnika lisaseadmed traktori, looma kaamerad, lisatarvikud

Esi rippsüsteemid ja JVV

Lisaseadmed laaduritele

Hüdrokonksud

Silo konservandi seadmed

Põllumajandus elektroonika

Tuuningmoodulid

Väga tugevad ja kvaliteetsed esirippsüsteemid jõuvõtuvõllidega ja ilma Prantsusmaa ja Saksamaa tootjatelt MX Stemplinger. Jõuvõtuvõllid ja rippsüsteemid pea igale traktori margile. Väga suur valik haakeseadmeid laaduritele, valikus kopad, haaratsid, sööda jaotajad, silo haaratsid ja lõikurid, lumesahad, euro aluse käpad, oksa lõikurid, kotitäitjad, sööda lükkajad, jne. Iirimaa hüdrokonksude spetsialist Dromone toodab erinevaid haakeseadmeid pea igale traktorile, lisaks sellele on valikus eri lahendused teleskooplaaduritele ja metsa traktoritele. Kindel kvaliteet ja pidev tootearendus on loonud seadmed, mida kasutavad Euroopas kümned tuhanded põllumehed. Silo konservandi seadmed ja paagid väga suures valikus pea igale haagiskogurile või rulli pressile. Paagid valikus 100 kuni 700 liitrit ja konservandi pumbad looduslikele ja happelistele konservantidele. Pakume seadmeid Saksamaa põllumajandus elektroonika gigandilt Müller Elektronik. Valikus komplektid taimekaitse pritside, väetise ja teravilja külvikute elektroonikaga, ning IsoBus monitorid pea igas suueuses ja tasemes. Pakume Saksamaa tuuning modulite tootja Steinbauer põllumajandus tehnika tuuning mooduleid, ehk maakeeli kiipe võimsuse ja väändemomendi tõstmiseks. On ka lahendused võimsuse langetamiseks väiksemat võimsust nõudvatel töödel.
esirippsüsteemid, lisatarvikud lisatarvikud laadurile, lisaseadmed lisatarvikud, konservandi süsteemid lisatarvikud, põllumajandus elektroonika lisatarvikus, tuuning moodulid, kiibid

Õhkpiduri süsteemid

Kliima süsteemid

 

 

     
Õhkpiduri süsteemid haagistele, traktoritele ja ka laaduritele. Süsteemid tulevad mudeli põhiste komplektidena ja lahendused on pea kõikidele põllumajandus traktoritele.  Pakume meie poolt paigaldatavaid kliima süsteeme pea igale traktori ja laaduri margile, et suvi poleks ainult palav kannatus.        
lisatarvikud, õhkpiduri süsteemid  AC_Compressor