Service

Kättesaadav ja alati  abivalmis klienditeenindus

AGROPROFF OÜ pakub hooldust ja remonti imporditavale tehnikale kvalifitseeritud personali poolt, kes on oma väljaõppe saanud tehase spetsialistidelt ning kelle kasutada on hästivarustatud hooldeautod.

Remondi- ja hooldusosakond on tegutsenud 23 aastat.

Remondi ja -hooldekeskus asub Rakveres, kolmes remondihallis, kus on igati kaasaegsed töö- ja olmetingimused. Siin ollakse valmis remontima praktiliselt kõike:

 • traktoreid
 • autosid
 • põllumajandusmasinaid
 • muud tehnikat

Samas teeme ka keevitus- ja treimistöid. Kuna paljud varuosad on endal olemas, siis on tulemuseks kiire ja korralik töö.

AGROPROFF’i hooldemehed katavad kogu Eesti vajadused. Hooldebussides olev tehniline varustus võimaldab teha nii korralisi hooldeid, kui ka pisiremonti kõigile meie poolt müüdud traktoritele ja põllumajandusseadmetele.

Omame pidevat sidet tootjatega, kelle tehnikat müüme. Tunneme klienti, teame tema vajadusi – see tähendab objektiivset nõustamist, kiiret sekkumist ja kliendi rahulolu.

ORIGINAAL JA B VARUOSAD

Iga korraliku remondi või hoolduse aluseks on varuosad. Meie abivalmid varuosa spetsialistid aitavad Teil leida varuosa nii uuele, kui ka pisut vanemale tehnikale.  Pikaajaline kogemus ja läbitud koolitused aitavad tagada kiire ja rahuldava tulemuse igale kliendile. Originaal varuosa pakume meie poolt esindatavatele kaubamärkidele, nagu: Fella, Strautmann, Berthoud, Kotte Garant, Van Wamel Perfect, Multiva, Rauch, Thaler, Rabe, Opall-Agri, Twose, Müller Elektronik, Leica Geosystems, Zago, MX, Fritzmeier Umwelttechnik, Dromone, AG Products, Albutt, jne.

Et iga varuosa järgi ei peaks kaugele esindusse sõitma, pakume originaal ja B grupi varuosa pea igale traktorile või haakeseadmele, võtke ainult ühendust ja me leiame Teile parima lahenduse.

Suure valiku varuosa leiate ka meie koostööpartneri AGROPARTS OÜ E-Poest

HÜDROSÜSTEEMIDE KONTROLL

Meie töökoja kasutuses on kaasaegsed seadmed, mis võimaldavad mõõta hüdrosüsteemi surveid ja vooluhulkasid ning jälgida töö temperatuuri. See võimaldab ka määrata erinevate sõlmede (hüdropumbad, -mootorid, -jagajad, erinevad klapid jt.) seisukorda ilma neid masinalt maha võtmata.

Hüdrosüsteemide kontroll ja reguleerimine tagab vastavuse tootja poolt lubatud parameetritele. Vajadusel saab ka testide andmeid salvestada ja printida. Kontrolli käigus tehakse kindlaks, kas masina hüdraulika on nõuetekohane ning töökorras.

MOOTORI DIAGNOSTIKA

Õigeaegselt teostatud mootori diagnostika aitab avastada rikkeid ning vähendada kulusid ekspluatatsioonile ja remondile. Mootori diagnostikat tuleb teostada siis, kui mootori töös ilmnevad tõrked või üks kord aastas. See tagab mootori häireteta töö ja vastavuse kehtestatud tehnilistele nõuetele.

Agroproffi töökojas on võimalik teha diagnostikat traktoritele ja veoautodele. Teostame järgmiste sõlmede kontrolli ja diagnostikat:

 • Pihustite kontroll
 • Mootori kompressiooni mõõtmine
 • Küttesüsteemi vaakumtestid

KONDITSIONEERIDE KONTROLL, TÄITMINE JA REMONT

Üha enam sõidab Eestimaa põldudel uuemaid traktoreid ja kombaine, millel on kliimaseadmed ja konditsioneerid standardvarustuses. Eestimaa pole küll väga soe, kuid miks ei peaks siis sel lühikesel soojal suvel olema mõnus põllutööd teha, nautides konditsioneeri tekitatud mikrokliimat. Seda on võimalik teha vaid töökorras olevate seadmetega. Kliimaseadmed vajavad regulaarset kontrolli ja vajadusel täitmist. Selle teenuse pakkumine ei ole enam probleemiks. Meie töökoja meeskond kontrollib ja täidab traktorite, veoautode, kombainide ja muu rasketehnika konditsioneere ning kliimaseadmeid.

Selleks kasutame ISC Tronic Futura täite- ja kontrollseadet, mis töötab nii automaat- kui ka manuaalrežiimis. Pakutavate teenuste valikul oleme lähtunud omandatud kogemustest, oskustest ja võimalustest. Oleme läbinud vastava koolituse ja omame mitmeaastast kogemust antud seadmetega töötamisel.

Pakume järgmisi teenuseid:

 • esialgne diagnostika, tõrgete põhjuste määramine
 • jahutusventilaatorite, andurite, juhtmestiku korrasoleku kontroll
 • vajadusel remont või vahetus
 • lekete otsimine
 • vajadusel süsteemi läbipesu
 • gaasikoguse kontroll, vajadusel lisamine, täitmine.

WELGER PRESSIDE HOOLDUS, REMONT

Omame Welgeri presside service kogemust juba aastast 1996. Selle ajaga kogunenud kogemused ja know how on asendamatu väärtusega meie klientide kiireks ja oskuslikuks teenendamiseks kiirel söödavarumis hooajal. Aitame kliente nõu ja jõuga pressi varuosade muretsemisel ja ka hooajaliste hoolduste tegemisel. Hoolduse hulka kuulub pressi kambrisurve kontroll ja reguleerimine, reduktori õlivahetus ja üldine pressi korrasoleku kontroll.

GENERAATORITE, STARTERITE REMONT

Remondime enamlevinud traktorite, veokite ja sõiduautode startereid ja generaatoreid. Vajadusel ka masina pealt maha võtmine ja tagasi panek.