Üld remont

Kättesaadav ja alati  abivalmis klienditeenindus – GSM 53 486 619

AGROPROFF OÜ pakub hooldust ja remonti imporditavale tehnikale kvalifitseeritud personali poolt, kes on oma väljaõppe saanud tehase spetsialistidelt ning kelle kasutada on hästivarustatud hooldeautod.

Remondi- ja hooldusosakond on tegutsenud 14 aastat.

Remondi ja -hooldekeskus asub Rakveres, kolmes remondihallis, kus on igati kaasaegsed töö- ja olmetingimused. Siin ollakse valmis remontima praktiliselt kõike:

  • traktoreid
  • autosid
  • põllumajandusmasinaid
  • ehitus masinaid
  • muud tehnikat

Samas teeme ka keevitus- ja treimistöid. Kuna paljud varuosad on endal olemas, siis on tulemuseks kiire ja korralik töö.

AGROPROFF’i hooldemehed katavad kogu Eesti vajadused. Hooldebussides olev tehniline varustus võimaldab teha nii korralisi hooldeid, kui ka pisiremonti kõigile meie poolt müüdud traktoritele ja põllumajandusseadmetele.

Loomulikult aitame ka teiste firmade tehnikat omavaid hädasolijaid. Hooldemeistrid omavad spetsiaalset väljaõpet, pidevalt toimub täiendkoolitus nii kodu-, kui välismaal.

Omame pidevat sidet tootjatega, kelle tehnikat müüme. Tunneme klienti, teame tema vajadusi – see tähendab objektiivset nõustamist, kiiret sekkumist ja kliendi rahulolu.