Tehnika

LS Traktorid

Lägatehnika 

Väetisekülvikud

Taimekaitse pritsid

Kallurhaagised

Laadurid

 LS Traktorid on toodetud Lõuna-Koreas, kus nad on ka turu liidrid juba aastast 2012. Tuntud elektroonika hiiu LG grupist välja kasvanud LS Mtron traktoreid toodetakse juba 80 aastate keskpaigast, ning viimaste kümnendite kasv ei ole pidurdunud. Traktorid on valikus alates 27 hõbujõulisest hobiklassi masinast kuni 100 hj proffessionaalse seeria traktoriteni.  Saksamaa lägatehnika turuliidri Kotte Garant on vaieldamatult ühe laiema tootevalikuga Euroopas. Valikus eriseadmed Claas Xerinonile,  tandem, quadro, tridem ja ühe sillaga läga tsistern haagised ja ette veo tehnika. Saksamaa väetise külvikute spetsialisti Rauch väetisekülvikuid iseloomustab ülim täpsus ja vaieldamatu kvaliteet. Valikus on rippes ja järelveetavad väetise külvikud mahuga 200 kuni 9000 liitrit, ning töölaiustega kuni 50 m.  Prantsusmaa taimekaitse pritside turuliidri Berthoud rippes, järelveetavad ja iseliikur pritsid mahtudega 300 kuni 7000 l, ning poomidega kuni 44 m. Samas on valikus ka pitsid aiandite tarbeks.  Lai valik põllumajanduslikke kallureid Soome ja Saksamaa tootjatelt Multiva ja Straumann. Mõlemat tootjat iseloomustab eelkõige kindel kvaliteet ja läbimõeldud disain. Põllumajandus kallurid kandevõimetega 4 kuni 22 t. Lisaks sellele pakub Strautmann ka heksli haagiseid mahtudega 37-52 m³.   Suur valik väike-, ratas, ja hoovilaadureid Saksamaa tootjalt Thaler. Eestiki populaarseid laadureid iseloomustab eelkõige kompaktsus ja kasutusmugavus. Laadurite tõste võimed jäävad vahemikku 800 kuni 2200 kg ja tõste kõrgused on kuni 3,3 m.
  kotte garant vt 20000s-1  Rauch Axis 50.1 W  Raptor fc  trm16-1   

Frontaallaadurid

 Kasutatud masinad

Lubja laoturid

 Sõnnikulaoturid

Cargo ja heksli haagised

Teleskooplaadurid 

Prantsusmaa frontaallaadurite spetsilalisti MX laadurid traktoritele. Valikus hüdraulilise ja mehhaanilise parallelogrammiga mudelid.   Kasutatud masinate alalehelt leiate masinad, mis on antud sissemaksuks või on toodud Agroproff OÜ õuele komisjoni müüki. Kliendi soovil toome kasutatud masinaid ka Euroopast. Lubja ja muu kerge puiste materjali, nagu komposti, liiva, tuha ja turba laotamiseks pakume järelveetavaid lahendusi Strautmann universaal laoturite hulgast, ning järelveetavaid ja rippes lahendusi Saksamaa väetisekülvikute eksperdilt Rauch.  Kvaliteetsed Strautmann tahkesõnniku ja universaal laoturid saavad hakkama pea iga materjali laotamisega, olgu see kana või veise sõnnik, lubi või kompost. suurused 8 kuni 33,6 m³, valikus tandem, tridem ja ühe sillaga mudelid.  Strautmann Multi-Cargo vahetuskerede süsteem universaal ja heksli haagisega tandem ja tridem sillaga ja Strautmann Aperion Roll band haagised, ning Strautmann Giga-Trailer suure mahulised heksli haagised mahuga kuni 54 m³. Suur valik teleskooplaadureid Saksamaa tootjalt Thaler. Eestiki populaarseid laadureid iseloomustab eelkõige võimsus ja kasutusmugavus. Laadurite tõste võimed jäävad vahemikku 1320 kuni 3180 kg ja tõste kõrgused on kuni 4,8 m. 
MX U8 NH  MXU 135      image_manager__big_gigatrailer  tha 48t18-9 

Silotehnika

         

Hooldusniidukid

Niidukid

Kaarutid

Vaalutid

Allapanu laoturid

Rohumaa tehnika

Vastupidavad Van Wamel Perfect ja Twose horisontaal ja vertikaalvõlliga hooldusniidukid nii talunikule kui suurettevõtjale. Tuntud Saksa heina ja silotehnika tootja Fella ripp, poolripp, järelveetavavad ja liblikniidukid töölaiustega 1,66 kuni 9,3 m. Tuntud Saksa heina ja silotehnika tootja Fella järelveetavad ja kolme punkti haake kaarutid töölaiustega 4 kuni 17,5 m. Tuntud Saksa heina ja silotehnika tootja Fella ühe, kahe ja nelja rootoriga ääre ja keskvaalutid töölaiustega 3,4 kuni 12,5 m. Lihtsad ja tugevad allapanu laoturid suurustega 0,9 kuni 11,9 m³. Järelveetavad ja laaduritele sobivad mudelid. Lai valik rohumaa hooldustehnikat: ballast rullid töölaiustega 2,5 kuni 6,3 m, rohumaa äkked 1,5 kuni 6 m, ning aeraatorid ja sügavkobestid.
VanWamel Perfect KM-4 Silotehnika, niidukid silotehnika, kaarutid silotehnika, vaalutid

Haagiskogurid

Mikserid

Sööda purustid ja jagajad

Silo laoturid ja pakkerid

Söödalükkajad 

Pallipurustid 

Ületamatu kvaliteediga  Strautmann silotehnika on Euroopas laialt tuntud. Strautmann haagiskogurid üllatavad teid ikka ja jälle uuenduslikkusega ja vähese jõu vajadusega, mis tuleneb patenteeritud CFS süsteemist. Suurused 39 kuni 95 m³. Strautmann söödamikserid on tuttavad Eestis nii väiksematele talunikele, kui eesrindlikele suurfirmadele. Järelveetavad ja iseliikur söödamikserid suurustega 4 kuni 31 m³. Silotehnika laotus ja jaotus seadmed. Sööda purustid, silo lõikurid, ploki lõikurid, põhu purustid,  ja sööda jagajad firmadelt Strautmann, Holaras ja Zago. Lai valik erinevaid tehnoloogiaid igase majapidamisse. Silo laoturid, pakkerid ja haaratsid on asendamatud abimehed tänapäevases silo tehnoloogias, ühtlaselt laotatud ja hästi tallutud silo annab parima võimaliku tulemuse. Seadmed firmadelt Holaras, Pakka Agri ja Albutt. Kvaliteetsed söödalükkajad Saksamaa ja Hollandi firmadelt Thaler, Pakka-Agri ja Holaras. Valikus lihtsad söödsahad, traktori rata baasil lükkajad ja väga kvaliteetse tööga ühe või kahe teoga söödalükkjad laaduritele või traktoritele  Zago Exel pallipurustid on saadaval mahtudega 2,5 kuni 10 m2, ning väiksemad mudelid on valikus nii rippes kui järelveetavatena. Zago Exel Pro seeria purustid on võimelised tagama 3 kuni 5 cm heksli, ning on kasutatavd nii silo kui põhu peenestamisel. 
Silotehnika, haagiskogurid, silokärud, kogurhaagised verti mix 1801 silotehnika, laoturid, rullid, haaratsid pakka fs   zago-exel-3000-2

Mullatehnika

         

Adrad

Kultivaatorid

Peenseemne külvikud

Randaalid

Põimagregaadid

Rootoräkked

Suur valik pisut lihtsamaid ja soodsamaid, ja tipp taseme pöördatrasid Saksamaa mullatehnika spetsialistilt Rabe, ning soodsama hinnaklassi pöördadrad Tsehhi tootjalt OPaLL-AGRI. Adrad 3 kuni 13 korpusega. Väga kvaliteetsed S-pii kultivaatorid Soome mullatehnika eksperdilt Multiva. Multiva kultivaatorite eripäraks on väga sügav ja tugev ehitus. 5 kuni 9 realised kultivaatorid töölaiustega 5 – 15 m Prantsuse peenseemne külvikud alates lihtsast gravitatsiooni jõul toimivatest mudelitest, ning tsentrifugaal külvikutes, kuni elektriliste ja hüdrauliliste käitusega pneumo külvikuteni. Paigaldatavad pea igale mullaharimis agregaadile. Kergrandaalid Soome mullatehnika eksperdilt Multiva töölaiustega 3 kuni 6 m, ning rasked randaalid Saksamaa mullatehnika spetsialistilt Rabe. Rasked randaalid töölaiustega 4,6 kuni 7,4 m. Lai valik randaali ketaste ja kobesti või sügavkobesti piidega põimagregaate Saksamaa ja Inglismaa mullatehnika spetsialistidelt Rabe ja McConnel. Põimagregaadid on muutunud asendamatuks kaasaegses mullaharimise süsteemis oma mitmekülgsuse poolest. Töölaiused 2,9 kuni 7 m. Saksamaa mullatehnika spetsialisti Rabe töökindlate ja robustsete rootoräkete valiku hulka mahuvad erineva jõu klassi mudelid töölaiustega 2,5 kuni 8 m
adrad, pöördadrad kultivaatorid külvik1 Multiva disc master 6000 põimagregaadid rabe corvus pke

Põllurullid

Äkked

Tüükultivaatorid

Sügavkobestid 

   
Põllurullid Soome mullatehnika eksperdilt Multiva ja Inglismaa tootjalt Twose. Valikus on cambridge rullid töölaiustega 4,5 kuni 18,4 m, ning ballast rullid töölaiustega 1,5 kuni 6,3 m. Saadaval ka libistiga rullid töölaiustega 6,2 kuni 8,4 m ja esi pakkerid töölaiustega kuni 4 m. Rohumaa äkked Inglismaa tootjatelt Twose ja AG Products. Pikaajaline kogemus ja pühendumine kvaliteedile on loonud tooted, mis kestavad ka karmimates tingimustes. Töölaiused 1,5 kuni 6 m.

Tüükultivaatorite valikusse kuuluvad Multiva ja Rabe kobestid ja tüükultivaatorid töölaiustega 2,6 kuni 6,2 m. Agregaadid on nii hanijalg kui tavaliste pii otsadega, ning rippes, poolrippes ja järelveetvate mudelitena. Maksimaalsed töösügavused ulatuvad sõltuvalt mudelist kuni 30 cm sügavusele.

Sügavkobestite valiku moodustavad Saksamaa ja Inglismaa mullatehnika ekspertide Rabe, Twose ja McConnel mudelid. Töölaiused on 2,5 kuni 5 m ja max. töösügavused on sõtuvalt mudelist 35 kuni 50 cm. Kõikidele mudelitele on võimalik valida hüdropneumaatiline kivikaitse süsteem.     
põllurullid äkked kobestid, tüükultivaatorid, sügavkobestid diggerrlm9004_medium