Keset pehmelt üteldes keerulist 2023 hooaega oleme kokku koondanud laia valiku Agroproff OÜ pakutavat tehnikat, mida huvilised saavad katsetada enda valitud tingimustes.

Demomasinad hõlmavad silo- ja mullatehnikat ja ka laadureid, nii et masinaid peaks jaguma pea iga sektori vajaduste jaoks. Huvilistel palume ühendust võtta postituse lõpus olevate kontaktide hulgast oma maakonna müügiesindajaga.

Mascar Multiwrap 130

Mascar rullipresside valiku lipulaev – Multiwrap 130 kombipress on tõsine profi taseme masin mõistliku hinnaga.

Mascar Multiwrap 130 täis automaatsel kombipressil on 18 valtsiga fikseeritud pressimis kamber, 25 sektsioonidena lülitatavat nuga, automaatne keskmäärde seade, Heavy Duty transmissioon, langetatav kambri põhi, kiire kiletaja, rulli püsti asetamise seade, kaamera, jne.

Strautmann Magnon CFS 10-470

Strautmann Magnon CFS 10-470 koondab endasse kõik silotehnika arenduse tipptehnoloogilised lahendused, tõstes sellega haaagiskoguri jõudluse enneolematule tasemele.

Innovaatiliste lahendustena on Magnon koguritel kasutuses Flex-Load kogur sünteetiliste koguri piidega, koguri kiiruse seadistamine vastavalt liikumiskiirusele, Exact-Cut 48 kahepoolse teraga lõikemehhanism, patenteeritud CFS süsteem, automaatselt liikuv esimene sein, jne.

Magnon CFS 10-470 on füüsilise mahuga 46 m3, hüdropneumaatilise silla vedrustusega tandemsillaga, ning konservandi seadmega koos 700 l paagiga.

Thaler 3448 T DPF

Thaler 3448 T DPF teleskooplaadur on 48 hj Yanmar mootoriga, jõuline abimees pea igasse kasutusvaldkonda. Laaduril on uue põlvkonna soojendusega täiskabiin, tugevadatud keskliigend, teleskoop poom ja euro haage.

Thaler 3448 T mudeli maksimaalne ükekallutus kaal on 2280 kg, ning ülelaadimis ulatuseks on 3,9 m.

Mascar Monster 870 HP Cut

Mascar Monster 870 HP Cut on profi taseme muutuva kambriga rullipress. Pressil on HP seeriale vastavalt tugevdatud ketid, ning kõrgendatud haarduvusega 3 jätkuta linti.

Monster 870-l on maksimaalse rulli suurusega on 1,7 m, 15 noaga lõikemehhanism, langetatav kambri põhi, kambri täituvis andurid, lai 225 cm kogur, ning võrksidumine.

Mascar Monster 870 HP Cut saab lihtsalt hakkama põhu ja heina pressimisega, ning ei jää hätta ka siloga.

Potila Master 800

Potila Master 800 on väga suure jõudlusega järelveetav 8 m töölaiusega kultivaator, mis ei jää hätta ka raskemais oludes.

Kultivaatoril on 97 sitket 11 x 45 mm piid, mis asetsevad 8 reas, kabiinist juhitav töösügavuse seadistamine, 8 tugiratast, esimene hüdrauliliselt juhitav libisti, tagumine varbrull ja äke.

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Võta ühendust