Abbey RT seeria tandem sildadega vedelsõnniku laotureid toodetakse mahtudega 13600 – 20250 liitrit. Paakidel on süvistatud rataste pesad mis aitavad laoturitel madala raskuskeskmega ehituse juures kasutada laiu ja suure läbimõõduga rehve.

Võimsad ja töökindlad Battioni vaakumpumbad tagavad kiire peale laadmise kas 150 mm kiirhaakega standard sisendite kaudu või valikuliste 150 ja 200 mm laadimiskäppade abil.

Laotus seadmete valikus on lihtsad lehvikud, lohisking ja lohisvoolik laoturid, rohumaa ketas injektorid, ning erinevad ketaste või piidega mulda viimis seadmed.

Lisavalikuna on võimalik paigaldada ka Spraymat laotus kontroller, mis juhib läga väljalaotust vastavalt masina liikumiskiirusele nagu teeb enamik väetiselaotureid.

Tehnilised andmed

3000RT3500RT4000RT4500RT
Maht, l13500157501800020250
Laius, m2,642,642,642,64
Kõrgus, m3,53,653,653,65
Pikkus, m7,57,58,399,2
Baasmasina, kg5600600063006800
Baaspumba võimsus, l/min11000110001100011000
Valikulise pumba võimsus, l/min13500135001350013500
Tiisli vedrustusjahjahjahjah
Täitmis käppvalikulinevalikulinevalikulinevalikuline
HD rippsüsteemvalikulinevalikulinevalikulinevalikuline

Maht, l – 13500
Laius, m – 2,64
Kõrgus, m – 3,5
Pikkus, m – 7,5
Baasmasina kaal, kg – 5600
Baaspumba võimsus, l/min – 11000
Valikulise pumba võimsus, l/min – 13500
Tiisli vedrustus – jah
Täitmis käpp – valikuline
HD rippsüsteem – valikuline

Maht, l – 15750
Laius, m – 2,64
Kõrgus, m – 3,65
Pikkus, m – 7,5
Baasmasina kaal, kg – 6000
Baaspumba võimsus, l/min – 11000
Valikulise pumba võimsus, l/min – 13500
Tiisli vedrustus – jah
Täitmis käpp – valikuline
HD rippsüsteem – valikuline

Maht, l – 18000
Laius, m – 2,64
Kõrgus, m – 3,65
Pikkus, m – 8,39
Baasmasina kaal, kg – 6300
Baaspumba võimsus, l/min – 11000
Valikulise pumba võimsus, l/min – 13500
Tiisli vedrustus – jah
Täitmis käpp – valikuline
HD rippsüsteem – valikuline

Maht, l – 20250
Laius, m – 2,64
Kõrgus, m – 3,65
Pikkus, m – 9,2
Baasmasina kaal, kg – 6800
Baaspumba võimsus, l/min – 11000
Valikulise pumba võimsus, l/min – 13500
Tiisli vedrustus – jah
Täitmis käpp – valikuline
HD rippsüsteem – valikuline

Vaata videot

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Vaido Soosaar

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa

+372 509 2247
vaido.soosaar@agroproff.ee

Kalev Kuusik

Jõgevemaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Karmo Karrik

Võta ühendust