Abbey Standard ühe sillaga vedelsõnniku laotureid toodetakse mahtudega 4090 – 9100 liitrit. Tsisternidel on integreeritud raam, ning lihtne ehitus. Laotusmehhanismidest on põhivalikus laotuslehvik.

Võimsad ja töökindlad Battioni vaakumpumbad tagavad kiire peale laadmise 150 mm kiirhaakega standard sisendite kaudu mis asetsevad vastavalt valikule kas külgedel või mahuti taga.

Laotus seadmete valikus on lihtsad lehvik laotuspead, ning lisavalikuna ka Mösha laotuspead töölaiusega kuni 12 m. Haagistele on võimalus paigaldada ka väga suuri rehve, mis muudavad erisurve pinnale väga väikeseks.

Väga lihtsa ehitusega Abbey Sandard seeria ühe sillaga vedelsõnniku haagised on ehitatud kestma, ning on seda on viimased kümnendid ka korduvalt tõestanud.

Tehnilised andmed

900 Standard1100 Standard1300 Standard1600 Standard2000 Standard
Maht, l40905000590072709100
Laius, m2,232,232,502,532,53
Kõrgus, m2,482,52,812,853,13
Pikkus, m5,15,45,46,26,2
Baasmasina, kg15001600210024002600
Baaspumba võimsus, l/min90009000900090009000
Maht, l – 4090
Laius, m – 2,23
Kõrgus, m – 2,48
Pikkus, m – 5,1
Baasmasina kaal, kg – 1500
Baaspumba võimsus, l/min – 9000
Maht, l – 5000
Laius, m – 2,23
Kõrgus, m – 2,5
Pikkus, m – 5,4
Baasmasina kaal, kg – 1600
Baaspumba võimsus, l/min – 9000
Maht, l – 5900
Laius, m – 2,5
Kõrgus, m – 2,81
Pikkus, m – 5,4
Baasmasina kaal, kg – 2100
Baaspumba võimsus, l/min – 9000
Maht, l – 7270
Laius, m – 2,53
Kõrgus, m – 2,87
Pikkus, m – 6,2
Baasmasina kaal, kg – 2400
Baaspumba võimsus, l/min – 9000

Maht, l – 9100
Laius, m – 2,53
Kõrgus, m – 3,13
Pikkus, m – 6,2
Baasmasina kaal, kg – 2600
Baaspumba võimsus, l/min – 9000

Vaata videot

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Vaido Soosaar

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa

+372 509 2247
vaido.soosaar@agroproff.ee

Kalev Kuusik

Jõgevemaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Karmo Karrik

Võta ühendust