Agroproff OÜ strateegia

Deutz-Fahr brändi liikumine Agroproffi on toonud suure hulga muutusi klientidele ja ka Agroproff OÜ enda meekonnas ja struktuuris. Seega teeme tuleviku ja oleviku suundades ka põhjalikuma kokkuvõtte.

Kõige suuremad muutused on toimunud meie firma siseselt. Kõige rohkem on kasvanud struktuurilt ja meeskonna suuruselt service osakond. Tiimi on lisandunud nii varasema Deutz-Fahr masinate kogemusega hooldemehi, kui ka teiste brändide eksperte. Lisa on tulnud ka varuosade ja müügi poolele, et tagada praegustele ja uutele Deutz-Fahr Agroproff klientidele parim võimalik tugi.

Kliendid ja tagasiside

Klientidele on kindlasti olnud kõige suuremaks mureks olnud olemas olevate masinate service, ning see on olnud ka meie esimeseks prioriteediks. Võime hetkel rõõmuga nentida, et meie meeskond on sellega hästi hakkama saanud, ning tagasiside on ülekaalukalt positiivne.

Kindlasti ei kavatse me nii ütelda loorberitele puhkama jääda, sest me otsime alati oma meeskonda uusi eksperte. Lisaks esimestele koolitustele on alanud ka esimesed suuremad treeningu programmid meie hoolde ja müügi meeskondadele.

See kõik on andnud kindlust juurde ka klientidele, mida väljendavad ka esimesed Deutz-Fahr müüdud traktorid ja aktiivne huvi demonstratsioonide ja kampaania pakkumuste vastu.

Deutz-Fahr uudised ja uued mudelid

Kõige suuremaks muutuseks Deutz-Fahr jaoks Eestis on kindlasti kombainide turule tulemine. Esimene kombain Deutz-Fahr C7206 TS on 2021 aastal valmis klientidele tutvumiseks ja demonstratsioonideks.

Täiesti uue Deutz-Fahr 3 seeria traktorid on võimsustega 51 ja 59 hj, ning valikus on kitsam mudel aiandite tarvis. Traktorid on saadaval nii lihtsa töö platvormiga kui ka korraliku tehases paigaldatud kabiiniga, mis on Eesti oludes pea kohustuslik varustus.

Mudelivalik on laienenud ka Deutz-Fahr 5D TTV seeria ja Agrotron 8280 TTV mudelitega.

Deutz-Fahr 8280 TTV

Lisandunud uusi traktori mudeleid, millest on kindlasti kõige huvi pakkuvaim Deutz-Fahr 8280 TTV.

Traktoril on 1000 tunnise hoolde intervalliga 287 hj Deutz mootor, ning SDF-i poolt värskelt välja töötatud astmevaba TTV ülekanne mis kombineerib endas planetaar ülekande, siduri elemendi ja kaks hüdrostaat ajamit. Tippkiiruseks on 60 km/h (mootori pöörded 1830 p/min kiirusel 60 km/h ja 1220 p/min kiirusel 40 km/h).

Deutz-Fahr 8280 TTV esimene mudel peaks Eestisse jõudma 2021 aasta alguseks. Kindlasti informeerime teid täpsemalt kuidas ja millal saab traktoriga lähemalt tutvuda.

Deutz-Fahr 5D TTV

Kohe kohe on saabub avalikkuse ette ka Deutz-Fahr 5D astmevaba TTV transmissiooniga mudeliseeria, mis ühendab endas viimase põlvkonna astmevaba transmissiooni tehnoloogia ja Deutz-Fahr kvaliteedi. 5D TTV seeria toob tipptehnoloogia siiani vaid farmi traktoriteks kutsutud hobujõu klassi.

Deutz-Fahr 5D TTV mudeli seeria koosneb 83 kuni 113 hj traktoritest, mille varustusse on võimalik valida tavaliselt mitte just sellesse klassi kuuluvaid lisasid. Näiteks sõltumatu vedrustusega esisild, esimene rippsüsteem ja jõuvõtuvõll, 4 ratta pidurid, 8″ iMonitor Isobus funktsiooniga, 4G CTM moodul Fleet Management Agrirouter ja ka RTK signaalide tarvis, 84 ja 100 l/min hüdraulika töö pump, ning kuni 5 elektrilist hüdroväljavõtte paari.

Sellega võib tõdeda, et Deutz-Fahr Agroproff kooslus toob Eesti põllumeesteni väga tugeva Saksa kvaliteet brändi masinaid, millede populaarsus on tugeval tõusuteel.

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
Kampaania pakkumused

Küsi lisainfot

Raudo Raja

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa

+372 509 2247
raudo.raja@agroproff.ee

Kalev Kuusik

Jõgevemaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Karmo Karrik

Kaur Raja

Võta ühendust