Deutz-Fahr Land

Kuigi olukord maailmas ning ka Eestis on pehmelt üteldes kummaline, võtsime ette reisi Saksamaale, kuulsa Doonau jõe kaldal asuvasse Laungeni, kus asub Deutz-Fahr Land. Deutz-Fahr Land on tootmis ja koolitus kooslus, mille alla kuulub euroopa üks moodsaimaid tehaseid kus valmistatakse Deutz-Fahr traktoreid, koolitus ning vaba aja keskus Deutz-Fahr Arena, koos selle juurede kuuluva muuseumiga.

Just Deutz-Fahr Arenal viiakse läbi iga aastane koolitus üritus Power Days, kus kogunevad kokku Deutz-Fahr edasimüüad kogu euroopast, et vahetada oma kogemusi ja tutvuda uute masinatega.

Deutz-Fahr Arena

Deutz-Fahr Arena on mahukas koolituse ja esindus keskus, mille juurde kuuluvad ka muuseum kus leiduvad huvitavad Deutz-Fahr traktorid ja kombainid läbi aegade, nihg huvitavat tehnikat leidub kõigile.

Arenal on lisaks muuseumile esindus pood erinevate riietus esemete ja meenetega, mida külastati üllatavalt palju ka preguste piirangute korral. Kompleksis on ka meediakeskus kus korraldatakse meedia üritusi, lahtiste uste päevasid ja ka suurema mahulisi koolitusi, näiteks Deutz-Fahr Power Days mille pärast Agroproffi tiim kohal viibis.

Deutz-Fahr Power Days

Power Days on suur koolitus Deutz-Fahr eri riikide esindajatele et vahetada kogemusi ja saada koolitust uuemate tehnika uuenduste kohta.

Koolituse osaks on tugev teoreetiline osa ja mis kõige tähtsam, ka praktiline pool, kus kõik saavad proovida uuemaid mudeleid, ning aru saada ka nende tehnilistest võimekustest nii tehase platsil, kui ka tehase juurde kuuluvatel test põldudel.

See kord sai testida ja proovida uusi Agrotron 6 TTV, 7. TTV vs. 8. TTV ja vanema põlvkonna 7. TTV seeria mudeleid, ning täiesti uut 5 seeria traktori mudeleid.

Deutz-Fahr Agrotron 7250 TTV

Täiesti uuenendud Deutz-Fahr Agrotron 7. TTV 4. generatsiooni mudelid koosnevad 7150 TTV standard ja HD mudelist max võimsusega 247 hj.

Uuenenud on mootor, mis nüüd vastab Stage 5 nõuetele ja on 1000 töötunnise õli vahetus intevalliga, ning täiestu uued on 8280 TTV mudelilt tuttav uus SDF compound tüüpi astmevaba transmissioon ja tagasild. Transmissiooni õli vahetuse hooldevälbaks on ülimalt märkimisväärne 2000 töötundi.

Esimesed mudelid jõuavad proovimiseks Eestisse Novembriks 2021.

Deutz-Fahr 6. TTV seeria

Uus Deutz-Fahr 6. TTV seeria koosneb 6190 TTV, 6210 TTV, 6230 TTV ja 6230 TTV HD mudelitest.

Traktoritel on 1000 tunnise hoolde intervalliga 191 kuni 230 hj Deutz mootorid, ning SDF-i poolt välja töötatud ja 8280 mudelilt tuttav astmevaba TTV ülekanne mis kombineerib endas planetaar ülekande, siduri elemendi ja kaks hüdrostaat ajamit. Tippkiiruseks on 60 km/h (mootori pöörded 1830 p/min kiirusel 60 km/h ja 1220 p/min kiirusel 40 km/h).

Deutz-Fahr 6 TTV on tellimiseks valmis 2021 aasta lõpus.

Deutz-Fahr 5 seeria

Deutz-Fahr uus 5 seeria koosneb 5 traktorist: 5095, 5100, 5105, 5115 ja 5125. Traktorite võimsused on 90 kuni 120 hj ja transmissioonide valikusse kuuluvad elektrohüdraulilse süstikreevesiga ja 2 või 3 powershift lülitusega variandid.

Tegemist on väga mugava kabiiniga universaalsete traktoritega, mis sobivad hästi nii talu, kui farmi töödeks.

Esimesed 5. seeria traktorid jõuavad Eestisse 2021 aasta lõpus.

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
Deutz-Fahr 7250 TTV
Deutz-Fahr 6 TTV
Deutz-Fahr 5 seeria

Küsi lisainfot

Raudo Raja

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa

+372 501 3132
raudo.raja@agroproff.ee

Kalev Kuusik

Jõgevemaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Karmo Karrik

Kaur Raja

Võta ühendust