Potila Magnum Plus seeria järelveetavaid S-piidega kultivaatoreid toodetakse töölaiustega 7 kuni 11 m. Minimaalsed jõu vajadused jäävad vahemikku 140 kuni 220 hj, ning sõltuvad suuresti töö tingimustest.

Potila Magnum Plus on tugev kultivaator erinevates mullastike oludes. Selle avar raami ehitus, laiad rehvid ja vastupidavad piid muudavad Magnumi suurepäraseks kultivaatoriks erinevates oludes. Kultivaatorit on testitud ja kasutatud laialdaselt mitmeid aastaid, ning on ennast tõestanud nii kergetes kui ka savistes muldades.

Kultivaatori töösügavuse juhtimine on täpne ja lihtne kasutada. Magnum Plus mudelitel on jäigad, töökindlad Potila 11 x 45 mm piid mis hoiavad täpset töösügavust. Ühtlane töösügavus tagab tasase külvipinna ja kobestatud kihi, luues ideaalsed idanemis tingimused.

Potila Magnum on raske kultivaator, kuid laiad rehvid tagavad seatud töösügavuse hoolimata mullastiku tüübist. Tänu eriti pikale raamile ja tugevale silla konstruktsioonile saab kultivaatorit kasutada ka rasketes savi muldades.

Tehnilised andmed

70080090010001100
Töölaius, m7891010
Transport laius, m3,43,43,444
Jõu vajadus, hj140160175190220
Raami pikkus, m3,83,83,83,83,8
Piide arv88100114124136
Piide vahe, mm8080808080
Piir ridade arv99999
Esimene libistijahjahjahjahjah
Tagumine libistivalikulinevalikulinevalikulinevalikulinevalikuline
Tagumine varbrullvalikulinevalikulinevalikulinevalikulinevalikuline
Tagumine äkevalikulinevalikulinevalikulinevalikulinevalikuline
Baasmasina kaal, kg43004500465050505250
Töölaius, m – 7
Transport laius, m – 3,4
Jõu vajadus, hj – 140
Raami pikkus, m – 3,8
Piide arv – 88
Piide vahe, mm – 80
Pii ridade arv – 9
Esimene libisti – jah
Tagumine libisti – valikuline
Tagumine varbrull – valikuline
Tagumine äke – valikuline
Baasmasina kaal, kg – 4300
Töölaius, m – 8
Transport laius, m – 3,4
Jõu vajadus, hj – 160
Raami pikkus, m – 3,8
Piide arv – 100
Piide vahe, mm – 80
Pii ridade arv – 9
Esimene libisti – jah
Tagumine libisti – valikuline
Tagumine varbrull – valikuline
Tagumine äke – valikuline
Baasmasina kaal, kg – 4500
Töölaius, m – 9
Transport laius, m – 3,4
Jõu vajadus, hj – 175
Raami pikkus, m – 3,8
Piide arv – 114
Piide vahe, mm – 80
Pii ridade arv – 9
Esimene libisti – jah
Tagumine libisti – valikuline
Tagumine varbrull – valikuline
Tagumine äke – valikuline
Baasmasina kaal, kg – 4650
Töölaius, m – 10
Transport laius, m – 4
Jõu vajadus, hj – 190
Raami pikkus, m – 3,8
Piide arv – 124
Piide vahe, mm – 80
Pii ridade arv – 9
Esimene libisti – jah
Tagumine libisti – valikuline
Tagumine varbrull – valikuline
Tagumine äke – valikuline
Baasmasina kaal, kg – 5050
Baasmasina kaal, kg – 3530
Töölaius, m – 11
Transport laius, m – 4
Jõu vajadus, hj – 220
Raami pikkus, m – 3,8
Piide arv – 136
Piide vahe, mm – 80
Pii ridade arv – 9
Esimene libisti – jah
Tagumine libisti – valikuline
Tagumine varbrull – valikuline
Tagumine äke – valikuline
Baasmasina kaal, kg – 5250

Vaata videot

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Vaido Soosaar

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa

+372 509 2247
vaido.soosaar@agroproff.ee

Kalev Kuusik

Jõgevemaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Karmo Karrik

Võta ühendust