Ummistus andurid põhiliselt pneumaatilistele, ning mõningatele mehhanilistele teravilja külvikutele, mis sobivad enamikele Eestis kasvatatavatele põllukultuuridele, nagu nisu, oder, raps, hernes, uba, jne. Kasutatakse photocell tüüpi andureid ning minimaalne tuvastatav seemne suurus on 1 – 2 mm ja maksimaalne seemne kiirus tuvastamiseks on 25 m/s.

Maksimalne ummistus andurite arv ühe monitori kohta on 128, vajadusel saab kombineerida ka monitore, et andurite arvu suurendada. Andurid sobivad külviku voolikutele läbimõõduga 25 kuni 35 mm ja on disainitud lihtsalt puhastatavateks ilma voolikuid eemaldamata.

Valikus on erinevad juhtpultide valikud vastavalt funktsionaalsustele, lihtsatele monitoridele on võimalik maksimaalselt lisada 64 andurit, ning kasutada on lihtsad kalibreerimise ja seadistamise funktsioonid. Laiendatud funktsionaalsusega monitorid võimaldavad kuni 128 anduri lisamist või kobineeritud väetise ja teravilja andureid, lisaks sellele toetab displei ka taseme andurit ja ka tehnoradade andureid ja juhtimist.

Küsi lisainfot

Kalev Kuusik

Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Vaido Soosaar

Harjumaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa, Raplamaa, Saaremaa

+372 509 2247
vaido.soosaar@agroproff.ee

Kaur Raja

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa

+372 5562 3826
kaur.raja@agroproff.ee

Karmo Karrik

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.