Koos detsembri algusega saabusid avalikkuse ette Deutz-Fahr 5D TTV seeria astmevaba transmissiooniga traktorid, mis ühendavad endas viimase põlvkonna astmevaba transmissiooni tehnoloogia ja Deutz-Fahr kvaliteedi. 5D TTV seeria toob tipptehnoloogia siiani vaid farmi traktoriteks kutsutud hobujõu klassi.

Traktoritel on oma sõsar mudelite 5D seeriaga võrreldes tunduvalt moodsama ja mugavuse ehitusega kabiin, konditsioneer ja ka käiguosa. Astmevaba TTV transmissioon on 3 erineva tööseadistusega: Automaatne, Manuaalne ja Jõuvõtuvõlli reziim.

Lihtsalt muudetava modulatsiooni agressiivsusega elektiline süstikreevers aitab leida ideaalse suunavahetuse sujuvuse igale tööle, ning 40 km/h eco transmissioon saavutab maksimum liikumiskiiruse 1730 mootori pööre juures ja hoiab ka küttekulu äärmiselt mõistlikuna.

Deutz-Fahr 5D TTV mudeli seeria koosneb viiest traktorist võimsustega 88 kuni 113 hj, mille varustusse on võimalik valida tavaliselt mitte just sellisesse hobujõu klassi kuuluvate traktorite lisasid.

Tipptasesemel varustuse hulka kuuluvad näiteks sõltumatu vedrustusega esisild, esimene rippsüsteem ja jõuvõtuvõll, 4 ratta pidurid, 8″ iMonitor Isobus funktsiooniga, 4G CTM moodul Fleet Management Agrirouter ja ka RTK signaalide tarvis, valiku erinevaid GPS antenne, elektrilise rooliseadme, 100 l/min muutuva vooluhulgaga hüdraulika töö pumba, ning kuni 5 elektrilist hüdroväljavõtte paari.

TOOTEKATALOOG

Küsi lisainfot

Raudo Raja

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa

+372 509 2247
raudo.raja@agroproff.ee

Kalev Kuusik

Jõgevemaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Karmo Karrik

Kaur Raja

Võta ühendust