Aastal 2012 tootmisesse lisandunud Agrotron 7 seeria on alati olnud üks populaarsemaid Deutz Fahril, ning seda ka Eestis. Uue 4. põlvkonna Deutz Fahr Agrotron 7250 TTV on teinud suure sammu edasi mootori, transmissiooni ja täppisviljeluse lahendustes, millest teeme ka lühida ülevaate.

Uus Agrotron 7 seeria koosneb kahest mudelist: 7250 TTV ja 7250 TTV HD. Mõlemal mudelil on uus SDF TTV Compound transmissioon, millel on ligi 20% parem veojõud võrreledes eelmise põlvkonnaga. Mudelitel on uus SDF tagasild ja rippsüsteem, mille tõstevõimed on vastavalt 10 ja 11,1 tonni.

Traktoritel on Deutz 6,1 l ja Stage 5 viimastele heigaasi normidel vastavad mootorid maksimum võimsusega 247 hobujõudu. Lisaks uuenenud turbo ja jahutus lahendustele on pikenenud ka õli vahetus intervall – lausa 1000 töötundi. Transmissiooni hooldevälp on 2000 töötundi.

Hüdraulika süsteem on saanud valikusse võimsa, 210 l/min pumba, ning kasutatava õli kogus on kasvanud 90 liitrini. Uuendus kuuri on läbinud ka kabiin, kus on täielikult ümber ehitatud kliima süsteem. Muutuste hulgas on lisandunud õhu väljundid, vähenenud heli tase ja suurenenud jahutus võimekus.

GPS vastuvõtja on uus integreeritud güroskoobiga SR20, mille eeliseks on kiirem ja täpsem reageerimine maapinna muutustele. Siiani on valikus TIM valmidus ja Xtend juhtmevaba iMonitori peegeldamine tahvelarvutisse. Ning valgustus paketi valikus on kuni 23 LED töötuld.

Esimesed uuenenud Deutz Fahr Agrotron 7250 TTV standard mudelid jõuavad eestisse 2021 aasta Septembri kuus.

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
Tutvu toodetega

Küsi lisainfot

Raudo Raja

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa

+372 509 2247
raudo.raja@agroproff.ee

Kalev Kuusik

Jõgevemaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Karmo Karrik

Kaur Raja

Võta ühendust