Deutz-Fahr vaieldamatult kõige populaarsemad traktorid kuuluvad 5. seeriasse, ning nüüd on need masinad saanud tugeva uuendus kuuri. Kõige suurem uuendus on kapoti all, jõuallikateks on viimastele heitgaasi normidele vastavad FARMotion 3 ja 4 silindrilised mootorid võimsutega 95 kuni 126 hj.

Käigukastide valikusse on lisandunud ka 5 käiguline 30+30 ja APS (Automatic Powershift) 3 lülitusega transmissioon, mille on ka SpeedMatching süsteem. Jätkuvalt on valikus ka 5 käigulised 10+10, 20+20 Hi-Lo lülitusega käigukastid, millede juurede saab valida ka aeglustiga versioonid.

Suurenenud on rippsüsteemide tõstevõime, mis jääb nüüd vahemikku 3600 kuni 5410 kg. Hüdraulika pumpade valikus on 55 ja 90 l/min vooluhulgaga pumbad, millele lisandub ka autoomselt töötav roolipump 35 või 40 l/min, sõltuvalt transmissiooni tüübist.

Kabiini uuendused hõlmavad lisanunud toite ja USB porte, suurenenud istme valikut, kinnitust haakeseadmete juhtpultidele, ning hüdraulilise seisupiduri valikut.

Kõik 5 seeria traktorid on varustatud Stop&Go süsteemiga, mis võimaldavad traktori peatamis ainult piduri pedaali abil. Funktsioon on eriti kasulik laaduri töödel ja ka rullipressiga töötades.

Esimesed 5 seeria traktorid jõuavad Eestisse 2021 aasta Augusti keskpaigas.

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
Tutvu toodetega

Küsi lisainfot

Raudo Raja

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa

+372 509 2247
raudo.raja@agroproff.ee

Kalev Kuusik

Jõgevemaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Karmo Karrik

Kaur Raja

Võta ühendust