Thaler laadurite haakeseadmete valik koosneb pea 400 ühikust, elementaarsed haakeseadmed pakub Thaler tehas, ning läbi aastate on kujunenud ka valik seadmeid mida Agroproff suudab lisaks tarnida.

Valikus on kopad erinevate tööde tarvis, kõrgkallutavad lahendused tõstekõrguse laiendamiseks, rullide ja pakkide haaratsid, mis on nii lihtsad, kui kile sõbralikud, lumetõrje lahenduse, alates ahkadest kuni lumepuhuriteni, haakeadapterid kasutamaks juba eelnevalt omatud haakeseadmeid, ning ka pisut harvem kasutatavaid lahendusi, näiteks survepesurid, puurid, segumasinad, niidukid, harjad, liivapuisturid, jne.

Erinevate Thaler laadurite haakeseadmete valik on äärmiselt lai, ning selle tuumikut katsume siin ka pisut tutvustada. Ning kui vajalik seade puudub siist valikust, palun võtke ühendust meie esindajatega, kindlasti leiame vajaliku agregaadi, sest piiriks on vaid kujutlusvõime.

Kõrgkallutavad ja erikopad

Kõrgkallutus ja erikoppade valikus on lahendused, mis aitavad kompenseerida tõstekõrgust. Nimelt ei pea siin toodud lahenduste puhul kasutama kallutus funktsiooni laaduril.

Masina hüdroväljavõtte abil kopp või koppahaarats tõstetakse raamilt kallutuseks üles või 4 ühes, ning niinimetatud clammshell koppade puhul seade avaneb, ning seega tühjendatakse laaduri maksimaalsel tõstekõrgusel, muutes seega laaduri maksimaalse tõstekõrguse efektiivselt laadimiskõrguseks.

Lumetõrje

Lumesahad on valikus tava ja V mudelitena, kus tavasahad on hüdraulilise pööramisega, kivikaitsega kummitera ja gabariit valgustitega, ning mitmekülgsete V mudelitena, kus on hüdrauliliselt juhitav töö asend kas vasakule või paremale, ning ka platsi lükkamisel ette V asendina. Ka V sahkadel on kivikaitsega kummi või metall teraga, ning gabariit valgustitega.

Lumepuhurid on hüdraulilise ajamiga 2 astmelised, ehk purustus ja kokku vedamise teoga, ning laadimis impelleriga. Väljalaske londi pööramine ja suunamine on valida kas hüdrauliline või elektriline. Samuti on lume koristusel abiks lumekopad liigutavate tiibadega.

Kopad

Sõltuvalt laaduri tööst on erinevate koppade valik äärmiselt lai. Alustades tavalistes koppadest väiksematele laaduritele, kuni suurete XL mahukoppadeni Thaler rataslaaduritel. Koppade mudelid jaotuvad jämedalt universaalkoppadeks, mini, standard ja XL suurustes, mullakoppadeks kas tugevdatud tera ja/või kihvadega, mahukoppadeks kerge puistematerjali või vilja tarvis, samuti mini, standard ja XL suurustega, ning erilisemad planeerimis ja madala profiiliga kopad.

Metsatehnika

Metsatehnika haakeseadmete hulgast leiab nii mini, standard kui ka XL suurustele palgi ja võsa virnastajaid baas ja Hardox piidega, rotaatoriga ja ilma palgi haaratseid. Virnastajatele saab valida nii ühe kui kahe silindrga haaratseid individuaalse või jäiga haardega, vastavalt töö iseloomule ja laaduri suurusele.

Lisaks haaratsitele on valikus võsa ja kännu juurijaid, ilma ja koos haaratsita, ning ka võsarehasid erinevates suurustes. Nii virnastajad, haaratsid kui ka rehad on valikus laaduritele tõstevõimega alates 1000 kg.

Hargid

Harkide valikus on lihtsamad mudelid tavaliste piidega või ekstra HD versioonid Hardox piidega. Suurusklassid on mini, standard ja XL, vastavalt laaduri suurustele, ning tõstevõmele. Erinevates suurusklassides on omakorda valikud töölaiuste osas.

Samuti on valikus erinevad harkide lahendused näiteks sõnniku ja silo lükkamiseks, ning muudeks materjali liigutamis töödeks. Erilisema ülesandega on näiteks hargid silo lahti kammimiseks suuremate teleskoop ja ratas laadurite tarvis.

Niidukid

Niidukite mudelite hulgast leiab meie pikajalisi koostöö partnerite agregaate nagu näiteks Van Wamel Perfect, mille Sunswing päiksesparkide niidukid ning Solo ja Duo Swing juhitavate lõikepeadega niidukid sobivad hästi näiteks postide ja puude ümbruse hooldamiseks kommunaalvaldkonnas ja päikeseparkides.

Valikus on ka Thaler tehase poolsed, ning muudki lahendused muru ja ka kõrgema heina niitmiseks erinevates suurustes, sõltuvalt laaduri võimsusest ja suurusest. Niidukid on enamasti lend teradega või muruniiduki tüüpi terade lahendustega.

Kroko ja kopp haaratsid

Krokohaaratsid ja kopphaaratsid on valikus nii minilaaduritele kui ka suurtele rataslaaduritele. Krokohaaratsid jagunevad peamiselt kolme erinevasse gruppi: tavapiidega hargid vahetatavate piidega haaratsiga, tavapiidega hargid keevispiidega haaratsitega, ning tavpiidega hargid HD haaratsiga. Kõik mudelid on saadavad kahes põhi grupis: mini ja standard, laiustega alates 0,8 m.

Kopphaaratsid on valikus kahe baas kopatüübiga: standard ja avatud külgedega ehitusega. Haaratsite valik antud koppadele on nii standard piidega mudelitena univeesaalsete laadimistööde tarvis, tugevamate keevishaartatsitega näiteks sõnniku ja maisi silo tarvis, ning ekstra tugevad HD haaratsid hardox piidega kõige nõudlikemate tööde tarvis. Kopphaaratsid on saadaval kolm põhilist suurusklassi: mini, standard ja XL, laiused algavad 0,8 meetrist.

Multserid

Multserite ja jäätmaaniidukite hulgast leiate nii Thaler, Van Wamel Perfect, Orsi ja Ventura mudeleid. Niidukid on horisontaalse võlliga, millele kinnituvad kas Y tüüpi võ haamer tüüpi terad. Mõnel mudelil on valikus ka seekel ühendusega haamer terad tööks ettearvamatutes oludes.

Multserid on kas jäiga või maapinda kopeeriva haakeraamiga, sõltuvalt kas kasutatavatel laaduritel on olemas poomi ujuv funktsioon või mitte. Samuti on valikus offset lahendusega niiduk kraavi pervede hooldamiseks.

Alusekahvlid

Alusekahvlite hulgas on lihtsad baasmudelid erinevate tõstekategooriate ja kahvlite pikkustega: mini, standard ja XL gruppidena. Mini seeria algab 0,6 tonnist, ning XL seeria lõppeb 5 tonni juures, mistõttu on sobilik seade olemas iga laaduri jaoks.

Hüdraulilise külgnihkega kahvlite mudelid standard ja HD variatsioonidega, ning ka hüdraulilise rotaatoriga kallutus mehhanismiga alusekahvlid aluste või kastide tühjaks kallutamiseks. Kallutatavate mudelite lisavalikus on ka mehaanilised või hüdrauliliselt juhitavad kasti hoidjad.

Harjad

Harjade tootegrupid on üksteisest vägagi erinevad, olemas on lihtsad staatilised harjad, horisontaalse asetusega mudelid mis sobituvad spetsiaalsete koppade külge, lihtsamad rootor harjad tee äärte ja piirete aluste hooldamiseks, ning kombineeritud lahendustega harjad.

Traditsioonilisema ehitusega harjad on neljas eri grupis, mini, basic, maxi basic ja maxi, ning kõik mudelid on võimalik komplekteerida ka prügi mahutiga, ääre harjaga ja vajadusel ka vee paagiga pihustus seadmete tarvis.

Rulli ja paki piigid

Rulli ja paki piigid on kiletamata rullide ja pakkide teisaldamisel asendamatud abimehed. Lihtsad piigid on nii rullide kui ka suurkant pakkide tarvis, ning sõltuvalt mudelist neil on tõstmise võimekus kuni 4 suurt nelikant pakki.

Haaratsiga piigid on nii ühe kuni kolme rulli või nelikant pakkide ladustamiseks äärmiselt efektiivselt, vähendades haagise ja rullide vahelist liikumist põllul paar korda. Haaratsiga piikide kandevõimed algavad 1,5 tonnist.

Allapanulaoturid

Allapanulaoturid on kahe erineva lahendusega: seadmed mis laotavad eelpeenestatud materjali, ehk siis turvast, saepuru ja peenestatud põhku, mis jaotuvad veel omakorda külglaotusega või lauslaotusega mudeliteks. Laoturite mahud algavad 1000 liitrist.

Nendele lisanduvad veel allapanu laoturid, mis lammutavad ja laotavad nii põhu rulle, kui ka suurpakke. Seadmed on laaduritele tõstevõimega alates 1 tonn. Rulli laoturite hulgas on ka seade rulli lahti kerimiseks ja laotuseks.

Rulli haaratsid

Haaratsid on kiletatud või kiletamata suurpakkide ja rullide koondamiseks ja teisaldamiseks. Sõltuvalt laaduri tõstevõimest on valikus nii kergema, kui tummisema ehitusega mudelid erinevatest asenditest rulli haaramiseks.

Mudelite hulgast leiab ka 2 rulli haaratsi suuremate laadurite tarvis, samuti on valikus ka universaalne haarats, mida saab kasutada nii kiletatud rullide puhul, kui ka piikidega põhu ja heina rullide puhul.

Libeduse tõrje

Libeduse tõrjeks on valide kahe põhi lahenduse vahel: paisklaotusega seadmed, mis on kettaga ja riba laotusega seadmed, mis töötavad oma mahuti laiuselt. Põhilised mudelid on meie pikaaegse partneri Rauch poolt, kelle seadmed kuuluvad profi klassi.

Paisklaotusega mudelid on töölaiustega 0,8 kuni 6 meetrit, ning mahud algavad 120 liitrist, samuti on seadmed võimalik varustada juhtpultidega, millest saab juhtide töölaiust, funktsioone ja salvestada tööaega. Kast ja kopplaoturid on töölaiustega 1 kuni 2,4 meetrit, mahtudega alates 200 liitrit.

Sööda lükkajad

Sööda lükkajad jagunevad kahte tehnoloogiliselt erinevasse kategooriasse: sööda teod, mis keeravad sööda kõrvale, ning erinevat tüüpi sahad ja rattad sarnaseks tarbeks. Tigude eeliseks on kohevam ja ühtlasem sööda vaal, samas sahad on väga lihtsa ehituse ja madala soetuskuluga.

Söödateod on teo läbimõõtudega 490 kuni 700 mm, mis näitavad ka suuresti nende võimekust, ning laiustega 1,35 ja 1,6 meetrit. Sahad on valikus jäikade ja ka hüdrauliliselt pööratavate mudelitena, ning töölaiused on vahemikus 1,5 kuni 3 meetrit.

Kivikoristus

Kivikoristus seadmete hulgast leiate lihtsad rahvakeeli kivikonksudeks kutsutavad kivikopad, millele on võimalik lisada ka tugevamat sorti haarats kividele parema haarde saavutamiseks. Tõsisemate kaevetööde jaoks on valikus Albutt Pro Grapple Hardox terasest.

Söötmiskopad

Söötmiskopad on ekonoomsed lahendused veislaste söötmislahendustes, mis ei eelda suure tehnika olemasolu. Kopad on valikus nii ainult põhi lahendusena, kui ka freesi või haaratsiga. Sõltuvalt mudelitest on koppadel tähtsegajad, välja laadimiseks teod või ka kett-latt elevaator.

Samuti leiab koppade hulgast rühvelkultuuride peensti, ning lihtsmad jahu ja peensegude laotamise kopad. Freeside ja haaratsitega söödakoppade mahud algavad 850 liitrist, ning suurimad sobivad suurimatele Thaler laaduritele, sest mahud on kuni 2180 liitrit. Lihtsamate seadmete mahud algavad 400 liitrist.

Tõsteseadmed

Tõsteseadmed on nii suute 500 kuni 1000 liitrite kottide ravis, kui ka lihtsalt konksuga poomi pikenduse lahendustena. Tõste konksud on kahes variandis, fikseeritud ja pööratava, ning muudetava konksu asendiga mudeliga.

Silo hammustajad

Silo hammustajad ja lõikurid on valikus erinevate funktsioonidega. Hammustajad jagunevad nii tavaliste kui Hardox piidega mudeliteks, kuhu lisanduvad ka kopp hammustajad, ning veel ka keevis ja vahetate teradega mudeliteks, seega omale sobiva lõikuri leiab igale laadurile.

Eraldi on veel rullilõikur, mida saab varustada ka kile haarajaga. Samuti on valikus mudel, mille piide peale saab kiirelt tööriistadeta haakida kopa, mis muudab seadme universaalseks söötmise tööriistaks.

Adapterid

Haake adaptrid on Thaler haakega laaduritel näiteks Euro, SMS, Trima või Bobcat haakega seadmete kasutamiseks ilma haaget muutmata. Samuti on valikus lahendused 3 punkt haakeseadmetel, kompaktlaadurite haakele, ning ka näiteks Eurolt või mõnelt teiselt haakelt teisele tüübile üleminekutega.

Ehitus tehnika

Ehitustehnika lisa agregaatide hulgast leiab nii lihtsamaid kui äärmiselt spetsiifilisi seadmeid, näiteks võib tuua augu puurid erinevate suuruste ja ulatustega, kraavi freesid ja töö platvormid kas lihtsamate või ka turvasertifikaatidega mudelitega.

Betooni tarvis on olemas lihtsad segu trumlid ja ka tugevad betoonikopad katetega ja ilma, vastavalt kasutus valdkonnale ja soovidele. Mitmekülgse kasutusega on ka mahutiga survesurid nii poomi kui vooliku pikendusega, samuti ka hüdro ajamiga tugeva vintsi komplekti.

Küsi lisainfot

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.