Agroproff pakub hooldust ja remonti nii meie poolt esindatavale tehnikale kui ka kolmandate brändide tehnikale. Kvalifitseeritud ja korraliku väljaõppega meeskond hoolitseb selle eest, et tehnika töötaks ja tööd ei jääks tegemata. Hästi varustatud hooldebussidega ei jää ükski piirkond Eestis kättesaamatuks.

Remondi- ja hooldusosakond on tegutsenud praeguseks juba lausa üle 30 aasta.

Remondime praktiliselt kõike mis liigub ja liigutatakse:

  • traktorid
  • liikurtehnika
  • põllumajandusmasinad
  • rasketehnika
  • muud tehnika

Omame pidevat sidet tootjatega, kelle tehnikat müüme. Tunneme klienti ja teame tema vajadusi – see tähendab objektiivset nõustamist, kiiret sekkumist ja kliendi rahulolu.

Remonditeenuste hinnad:

Tehniline hooldus ja remont töökojas – 47 €
Tehniline hoole ja remont kliendi juures – 52 €
Kohalesõit – 0,8 €/km (ei maksa rohkem kui 200 km väljasõidu kohta + saartel laevapiletid)

Hindadele lisandub käibemaks 22 %

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Nugade terituse teenus

Võta ühendust +372 529 9007

Iga haagiskoguri, rulli- või pakipressi omanik teab, et värskelt teritatud teradega on tööd teha tunduvalt lihtsam, traktor jõuab paremini ja kütuse kulu on madalam. Kuna aga seda on võrdlemisi tülikas teha põlve otsas nurklõikajaga, pakume seda teenust spetsiaalse teritus pingiga. Teritust teostame nii kliendi juures kui ka Rakvere töökojas.

Teritada saame erineva silo- ja heinatehnika masinate terasid ja nuge, ei ole vahet kas tera on sirge või kumerusega, vastavad rakised on olemas.

Kahepoolse teraga 3,00 € + KM tk.
Ühe teraga 2,50 € + KM tk.
Tera faasi (lõikepinna ja tera vigastuste) taastamine 5,00 € + KM tk.

Kliimaseadmete täitmine

Võta ühendust +372 529 9007

Üha enam sõidab Eestimaa põldudel uuemaid traktoreid ja kombaine, millel on kliimaseadmed ja konditsioneerid standardvarustuses. Eestimaa pole küll väga soe, kuid miks ei peaks siis sel lühikesel soojal suvel olema mõnus põllutööd teha, nautides konditsioneeri tekitatud mikrokliimat. Seda on võimalik teha vaid töökorras olevate seadmetega.

Kliimaseadmed vajavad regulaarset kontrolli ja vajadusel täitmist. Selle teenuse pakkumine ei ole enam probleemiks. Meie töökoja meeskond kontrollib ja täidab traktorite, veoautode, kombainide ja muu rasketehnika konditsioneere ning kliimaseadmeid.

Selleks kasutame ISC Tronic Futura täite- ja kontrollseadet, mis töötab nii automaat- kui ka manuaalrežiimis. Pakutavate teenuste valikul oleme lähtunud omandatud kogemustest, oskustest ja võimalustest. Oleme läbinud vastava koolituse ja omame mitmeaastast kogemust antud seadmetega töötamisel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Agroproff OÜ

Piiri 12, Rakvere 44312
Lääne-Virumaa, Eesti
tel: +372 325 8965
fax: +372 325 8961
info@agroproff.ee