AGROPROFF OÜ pakub hooldust ja remonti meie poolt esindatavale ja müüdavale tehnikale kvalifitseeritud personali poolt, kes on oma väljaõppe saanud tehase spetsialistidelt, ning kelle kasutada on hästivarustatud hooldeautod.

Remondi- ja hooldusosakond on tegutsenud praeguseks juba lausa 30 aastat.

Remondi ja -hooldekeskus asub Rakveres, kolmes erinevas remondihallis, kus on igati kaasaegsed töö- ja olmetingimused. Siin ollakse valmis remontima praktiliselt kõike mis liigub ja liigutatakse:

  • traktoreid
  • liikurtehnikat
  • autosid
  • põllumajandusmasinaid
  • rasketehnikat
  • muud tehnikat

AGROPROFF’i hooldemehed katavad kogu Eesti vajadused. Hooldebussides olev tehniline varustus võimaldab teha nii korralisi hooldeid, kui ka pisemaid ja suuremaid remonte kõigile meie poolt müüdud traktoritele ja põllumajandusseadmetele.

Omame pidevat sidet tootjatega, kelle tehnikat müüme. Tunneme klienti, teame tema vajadusi – see tähendab objektiivset nõustamist, kiiret sekkumist ja kliendi rahulolu.

Remonditeenuste hinnad:

Tehniline hooldus ja remont töökojas – 47 €
Tehniline hoole ja remont kliendi juures – 52 €
Kohalesõit – 0,8 €/km (mitte rohkem kui 200 km väljasõidu kohta + saartel laevapiletid)

Hindadele lisandub käibemaks 22 %

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Terade teritus teenus

Võta ühendust +372 529 9007

Iga haagiskoguri, rulli või pakipressi omanik teab, et värskelt teritatud teradega on tööd teha tunduvalt lihtsam, traktor jõuab paremini ja kütuse kulu on veidi parem. Kuna aga seda on suht tülikas teha põlve otsas nurklõikajaga, pakume seda teenust Agroproff OÜ Rakvere töökojas spetsiaalse teritus pingiga.

Teritada saame erineva silo ja heinatehnika masinate terasid ja nuge, ei ole vahet kas tera on sirge või kumerusega, vastavad rakised on olemas.

Teritus maksab kahe teraga nugadel 2,62 € + KM tk.
Ühe teraga nugadel 2,10 € + KM tk.
Tera faasi (lõikepinna ja tera vigastuste) taastamine 4,20 € + KM tk.

Kliimaseadmete täitmine

Võta ühendust +372 529 9007

Üha enam sõidab Eestimaa põldudel uuemaid traktoreid ja kombaine, millel on kliimaseadmed ja konditsioneerid standardvarustuses. Eestimaa pole küll väga soe, kuid miks ei peaks siis sel lühikesel soojal suvel olema mõnus põllutööd teha, nautides konditsioneeri tekitatud mikrokliimat. Seda on võimalik teha vaid töökorras olevate seadmetega.

Kliimaseadmed vajavad regulaarset kontrolli ja vajadusel täitmist. Selle teenuse pakkumine ei ole enam probleemiks. Meie töökoja meeskond kontrollib ja täidab traktorite, veoautode, kombainide ja muu rasketehnika konditsioneere ning kliimaseadmeid.

Selleks kasutame ISC Tronic Futura täite- ja kontrollseadet, mis töötab nii automaat- kui ka manuaalrežiimis. Pakutavate teenuste valikul oleme lähtunud omandatud kogemustest, oskustest ja võimalustest. Oleme läbinud vastava koolituse ja omame mitmeaastast kogemust antud seadmetega töötamisel.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Agroproff OÜ

Piiri 12, Rakvere 44312
Lääne-Virumaa, Eesti
tel: +372 325 8965
fax: +372 325 8961
info@agroproff.ee