AGROPROFF OÜ pakub hooldust ja remonti imporditavale tehnikale kvalifitseeritud personali poolt, kes on oma väljaõppe saanud tehase spetsialistidelt ning kelle kasutada on hästivarustatud hooldeautod.

Remondi- ja hooldusosakond on tegutsenud 27 aastat.

Remondi ja -hooldekeskus asub Rakveres, kolmes remondihallis, kus on igati kaasaegsed töö- ja olmetingimused. Siin ollakse valmis remontima praktiliselt kõike:

  • traktoreid
  • autosid
  • põllumajandusmasinaid
  • muud tehnikat

AGROPROFF’i hooldemehed katavad kogu Eesti vajadused. Hooldebussides olev tehniline varustus võimaldab teha nii korralisi hooldeid, kui ka pisiremonti kõigile meie poolt müüdud traktoritele ja põllumajandusseadmetele.

Omame pidevat sidet tootjatega, kelle tehnikat müüme. Tunneme klienti, teame tema vajadusi – see tähendab objektiivset nõustamist, kiiret sekkumist ja kliendi rahulolu.

Terade teritus teenus

Võta ühendust +372 529 9007

Iga haagiskoguri, rulli või pakipressi omanik teab, et värskelt teritatud teradega on tööd teha tunduvalt lihtsam, traktor jõuab paremini ja kütuse kulu on veidi parem. Kuna aga seda on suht tülikas teha põlve otsas nurklõikajaga, pakume seda teenust Agroproff OÜ Rakvere töökojas spetsiaalse teritus pingiga.

Teritada saame erineva silo ja heinatehnika masinate terasid ja nuge, ei ole vahet kas tera on sirge või kumerusega, vastavad rakised on olemas.

Teritus maksab kahe teraga nugadel 2,50 € + KM tk.
Ühe teraga nugadel 2 € + KM tk.
Tera faasi (lõikepinna ja tera vigastuste) taastamine 4 € + KM tk.

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Generaatorite ja starterite remont

Võta ühendust +372 529 9007

Rakvere hooldekeskuses remondime ja testime enamlevinud sõidu- ja veoautode, traktorite kombainide ja muu rasketehnika generaatoreid ja startereid.

Generaatorite tarbeks on ka koormusstend, mis testib generaatori tööd reaalse koormuse all.

Kliimaseadmete täitmine

Võta ühendust +372 529 9007

Üha enam sõidab Eestimaa põldudel uuemaid traktoreid ja kombaine, millel on kliimaseadmed ja konditsioneerid standardvarustuses. Eestimaa pole küll väga soe, kuid miks ei peaks siis sel lühikesel soojal suvel olema mõnus põllutööd teha, nautides konditsioneeri tekitatud mikrokliimat. Seda on võimalik teha vaid töökorras olevate seadmetega.

Kliimaseadmed vajavad regulaarset kontrolli ja vajadusel täitmist. Selle teenuse pakkumine ei ole enam probleemiks. Meie töökoja meeskond kontrollib ja täidab traktorite, veoautode, kombainide ja muu rasketehnika konditsioneere ning kliimaseadmeid.

Selleks kasutame ISC Tronic Futura täite- ja kontrollseadet, mis töötab nii automaat- kui ka manuaalrežiimis. Pakutavate teenuste valikul oleme lähtunud omandatud kogemustest, oskustest ja võimalustest. Oleme läbinud vastava koolituse ja omame mitmeaastast kogemust antud seadmetega töötamisel.