Isaria Pro Active taimesensorid on välja töötatud moodsate täppisviljelus põhimõtete järgi – väetis ja taimekaitse preparaadid peavad jõudama taimedeni just sellises koguses ja mahus nagu seda reaalselt vajatakse, vältides sellega üle ja ja ala väetamist.

Isaria Pro Active taimesensorid mõõdavad nii taimede biomassi kui ka reaalset taimes olevat lämmastiku kogust ja edastavad selle informatsiooni põhjal reaalajas väetisekülvikutele vajalikku lämmastiku külvinormi. See kõik on võimalik nii uduse ilmaga, pimedas või täies päevavalguses, sest Pro Active taimesensorite tööks pole vaja päevavalgust.

Et taimesensori töö oleks veelgi täpsem, saab seda kombineerida ka kohtväetus kaartidega, lisades reaalajas tehtavate arvutuste hulka ka mullastiku ja väetuskaartide info, mille põhjal kalkuleeritud külvinorm võtab arvesse nii taimestiku olukorra, lämmastiku sisalduse kui ka mullastiku omadustest sõltuva taimestiku kasvupotensiaali.

Isaria Pro Active taimesensorid on reaalajas isekalibreeruvad ja ei vaja töö alustamiseks pikki ja keerulisi kalibreerimis protsesse. Seadmed on ühilduvad enamike mineraalväetise laoturitega, taimekaitse pritsidega, muutnorme toetavate lägapaakidega ja on kasutatavad ka biomassi järgi rohumaadel uuendus külvideks.

Vaata videot

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Kalev Kuusik

Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Vaido Soosaar

Harjumaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa, Raplamaa, Saaremaa

+372 509 2247
vaido.soosaar@agroproff.ee

Kaur Raja

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa

+372 5562 3826
kaur.raja@agroproff.ee

Karmo Karrik

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.