Mascar ajalugu

Itaalia Mascar S.p.a on 90-date lõpus loodud firma mis toodab praeguseks väga laias valikus silo ja mullatehnikat. Mascar kaubamärk on Eesti põllumeestele tuttav olnud juba 2000. algusest, mil seostati neid enamasti lihtsate ja soodsate rullipresside ja kiletajate tootjana.

Praeguseks, ligi 20 aastat hiljem on bränd teinud läbi tõsise arengu ja rullipresside segmendis konkureeritakse juba julgelt tugevate proffipresside klassis. Väga hea näitena saab välja tuua Monster, Diavel ja Diavel Multiwrap mudelid, mis kuuluvad Euroopa rullipresside tippu, säilitades konurensivõimelise hinna.

Rullipressid ja kiletajad

Samas on tootmises ka veel nostalgiat tekitavad rullipresside mudelid Tuareg ja Corsa, mis on küll läbinud tehniliselt ja ka visuaalselt ka suuremad uuendused, kuid säilitanud oma niinimetatud tehnilise DNA, olles tuttavad paljudele rahulolevatele klientidele.

Klietajate valikus on nii ripp kui ka järelveetavad mudelid, rullidele läbimõõduga 100 kuni 160 cm ja raskustega kuni 1300 kg. Just kiletajate toodete ja mudelite valik on Mascari järgmise suurema tootearenduse suunaks, millega kaasajastatakse olemas olevad ja lisatakse ka profi klassi mudeleid.

Tootearendus ja mullatehnika

Mascar tootevalikus on lisaks silotehnikale ka mullatehnika tooted, mille hulgast leiab vaheltharimis kultivaatorid, mineraalväetise frontaalpaagid, mehaanilised ja pneumaatilised teravilja külvikud, ning ka täppiskülvikud maisi külvamiseks.

Just pneumaatilised teraviljakülvikud ja täppiskülvikud on viimased suuremad uuenduskuurid, mille käigus lisandusid Montana seeria külvikud töölaiustega 4 kuni 6 m, ning Smart Drive Isobus juhtimisega täppiskülvikud.

Mascar on üks kiiremini arenevaid põllumajandus tehnika tootjaid Euroopas, ning värskelt investeeriti ka tootmis pindade suurendamisse. Praegu on Mascar kahe uuendatud tehase tootmis pindadeks kokku 27 000 m3. Pea 80% toodetest eksporditakse rohkem kui 35 riiki üle maailma, näidates Mascar S.p.a globaalset haaret.

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Kalev Kuusik

Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Vaido Soosaar

Harjumaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa, Raplamaa, Saaremaa

+372 509 2247
vaido.soosaar@agroproff.ee

Kaur Raja

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa

+372 5562 3826
kaur.raja@agroproff.ee

Karmo Karrik

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.