Uus Mascar Multiwrap 130 mudel vahetab välja Mascar Diavel 630 Multiwrap mudeli, mis on tootmises olnud alates 2016 aastast. Toona tohutu tehnilise hüppe teinud mudeli seeria sai nüüd veelgi täiustusi, mis tõstis Multiwrap 130 kombipressi tõsisele profi tasemele.

Mascar Multiwrap 130 fikseritud kambriga rullipress moodustab 1,2×1,3 m suurusega rulle ja on varustatud vastavalt valitud mudelile 15 või 25 teraga.

Pressil on täiesti uus, ning nüüd ka täiesti Mascari poolt väja töötatud ning ehitatud orbitaal tüüpi kahe 750 mm kile rulliga integreeritud kiletaja, mis tagab kiire ja ühtlase rulli isoleerimise väliskeskkonnast minimaalse ajaga. Valikus on nii rulli küljele kui otsale langetus seadmed.

Teine suurem uuendus on pressi juhtseade. Uus intuitiivne juhtpult koondab endas korraga nii kiletaja kui ka pressi seadistamise ja juhtimise, ning integreeritud automatiseerimine viib kasutusmugavuse täiesti uuele tasemele.

Pressidel on hüdrauliliselt juhitav kambri põhi ummistuste kõrvaldamiseks, 2,1 m laiune reguleerutavate tugiratastega kogur mille piid asuvad 4 piilatil, automaatne ketimäärimis seade ja laagrite keskmäärimis seade.

Sidumis lahendustes on valikus võrksidumine ja võrk ning nöörsidumise kombinatsioon.

Esimesed Mascar Multiwrap 130 mudelid on põldudel juba 2021 hooajal.

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.