Orsi ajalugu

Orsi Group on Itaalia bränd mis alustas aastal 1979 hooldusniidukite ja perveniidukite tootmisega. Pisut hiljem lisandusid poomniidukid, ning aastast 1989 alustati ekspordiga.

Praeguseks toodetakse kesk ja profi taseme poom-, hooldus- ja perveniidukerid, purusteid metsatööstuse tarvis, mullafreese ja rootoräkkeid, aiandite ja viinamarja kasvanduste tarvis iseliikur platvorme ja Assloni kaubamärgi all ka lumetõrje tehnikat.

Poomniidukid

Orsi poomniidukid jagunevad tehniliselt kahte klassi: Standard klassi mudelid ja Profi klassi mudelid. Põhiliseks erinevuseks on enamasti ehituse tugevus klass, funktsioonid ja lisavarustuse tase.

Standard klassi poomniidukid on valikus ulatustega 3,45 m kuni 7 m, ning juhtimine on enamasti trossidega jagajaga või lihtsa Smart Tronic elekrilise multifunktsionaalse juhtkäepideme abil.

Profi klassi poomniidukite valik aga koosneb 5 kuni 10 m ulatusega mudelitest, mille hulka kuuluvad ka hüdrauliselt muudetava ettenihkega poomniidukid.

Nagu Profi klassi mudelitele kohane on lisavarustuse hulk suur ja lai. Lõikepeade valikus on erinevate laiustega ja teradega mudelid, kettidega lõikepead, oksalõikurid, ning isegi kraavi puhastajad ja lumepuhurid.

Juhtseadmete valik ulatub kuni Fast-Tronic monitori ja proportsionaalse elektrohüdraulilise juhtkäepidemeni. Sõltuvalt mudelist on Profi klassi poomniidukite valuterasest raami ja poomi liigendi elemendid 3 aastase garantiiga.

Jäätmaa niidukid ja purustid metsandus sektorisse

Lisaks poomniidukitele on Orsi tootevalikus ca 40 erinevat jäätmaaniidukit, aiandi niidukit, klapitava ja jäiga raamiga purusteid põllumajanduse tarvis, ning standard ja profi seeria perveniidukid kommunaalsektorisse. Jäätmaaniidukid ja purustid on töölaiustega kuni 8 m, ning perve niidukid 1 kuni 3 m töölaiustega.

Veel kuuluvad tootevalikusse erinevate terade lahendustega purustid metsandus sektorisse, kus töölaiused on vahemikus 1,5 kuni 2,5 m, ning lõikevõimekustega 15 kuni 30 cm sõltuvalt mudelist.

Mullatehnika

Mullatehnika valikus on Orsil freesid ja kivimatjad. Mullafreesid ja kivimatjad on valikus kompakt ja standard traktoritele töölaiustega 0,85 kuni 3 m.

Kommunaatehnika osas pakub Orsi Grupp Assaloni brändi all erinevat teehooldus tehnikat. Tehnika valik algab lihtsast lumesahast ja liiva ja soola puisturitest traktori rippesse või kuni võimsate profesionaalsete mudeliteni veoautole, ning laiast valikust lumepuhuritest.

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.