Rauch Axent järelveetavatel lubja- ja mineraalväetise külvikutel on kahe hüdroajamiga ülekanne. Laoturitel on lubja laotamiseks Lime PowerPack vahetatav laotusmoodul, ning Axis PowerPack mineraalväetise laotus moodul töölaiustega 18 kuni 50 m. Axent laoturite mahuti suurus on 9400 l.

Rauch Lime PowerPack hüdrauliliselt käitatav lubja laotus moodul on Axent laoturitel lisavarustuses. Moodul on lihtsalt vahetatav, ning vahetuseks kuluv aega on jääb 5 ja 10 minuti vahele. Lime PowerPack moodul võimaldab laotada lisaks tavapärastele mineraalväetitele ka kuiva ja pulberjat, ning ka märjemat lupja ja komposti. Töölaiused sõltuvad suuresti laotatavast materjalist, ning maksimum laotus laiused küündivad 15 meetrini.

Rauch Axent külvikutel kasutatav Axis PowerPack väetisekülviku moodulid kasutavad traditsiooniliste lineaar aktuaatorite asemel tunduvalt kiiremaid, töökindlamaid ja täpsemaid servo mootoreid. Rauch Speed Servo lahendus juhib külvikutel väljakülvi ja töölaiust, ning tagab kiire ja täpse sektsioonide juhtimise.

Axis mooduli ülekandesse on on integreeritud teise põlvkonna Rauch EMC-2 süsteem, mis korrigeerib väljakülvi külviku ketastele edastuva koormuse järgi, ning juhib nõnda mõlemat laotusketast individuaalselt!

Kõikidele Axent mudelitele on võimalik paigaldada Axmat Duo seade, mis kontrollib ja juhib reaalajas väetise laotus laiust ja asendit vastavalt välistele teguritele.

Lisaks sellele on Axent mudelitel 6 aastane värvi garantii vigastuste vabadele pindadele, lai valik kõrgendusi ja katteid, LED tuled, Isobus juhtimine ja Varispread Pro GPS põhine ja astmevaba sektsioonide juhtimise lahendus, mis väldib väetamise liigset ülekatet.

Tehnilised andmed

Axent 100.1
Väetise laotus ulatus, m 18 – 50
Lubja laotus ulatus, m kuni 15
Mahutavus, l 9400
Täismass, kg 13000
Speed Servod jah
EMC-2 süsteem jah
Kaaluseade jah
Tiisli vedrustus jah
Juhtseade Isobus
Axmat Duo Valikuline
Lime PowerPack Valikuline
Silla juhtimine Valikuline
Sektsiooni juhtimine Pro
Sektsioonide arv Astmevaba
Ülekande tüüp Hüdrauliline
Väetise laotus ulatus, m – 18-50
Lubja laotus ulatus, m – kuni 15
Mahutavus, l – 9400
Täismass, kg – 13000
Speed Servod – jah
EMC-2 süsteem – jah
Kaaluseade (W) – jah
Juhtseade – Isobus
Axmat Duo – valikuline
Lime PowerPack – valikuline
Silla juhtimine – valikuline
Sektsiooni juhtimine – Pro
Sektsioonide arv – astmevaba
Ülekande tüüp – hüdrauliline

Vaata videot

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Võta ühendust