Rauch tootmise ja õppeüksuse külastus

Meie kauaaegse partneri Rauch-i kutsel külastasime neid taas Saksamaal Prantsuse piiri lähistel Rheinmünster-Söllingenis asuvas Rauch peakorteris. Suures tehnika ja tootmis linnakus asub lisaks peakorterile nüüd ka tootmis ja arendus üksus, service ja koolitus keskus, ning ka Rauch Event Hangar, kus viiakse läbi Rauchi kliendi üritusi.

Seekordse koosviibimise käigus tutvustati erinevate riikide Rauch maaletoojatele ja edasimüüjatele uusi mudeleid ja tootmis suundasid, vahetati kogemusi, ning viidi läbi läbi koolitused tootmises olevate Rauch mineraalväetise laoturitele. Sellega kaasnes ka põllupäev, kus toimusid erinevate masinate demonstratsioonid.

Rauch Axent 90.1

Rauch Axent 90.1 on taskukohasem ja ökonoomsem lahendus 100.1 järelveetavast laoturist. Axent 90.1 on 9400 l mahuga ühe sillaga mineraalväetise laotur, millel on hüdrauliline põhjalindi käitus, ning laotusmehhanism on tuttav Axis M EMC kardaan ajamiga mudelitelt. Maksimaalseks töölaiuseks on 50 m.

Laoturil on vastavalt valikule 2 või 4 Rauchi poolt patenteeritud speed servot, mis töötavad tavapärastest lineaar aktuaatoritest 2,5 korda kiiremini, ning pole nii vastuvõtlikud väetise tolmu ka korrosiooni vastu kui aktuaatorid.

Esimest Eesti Rauch Axent 90.1 mudelit saate näha juba messil Agritechnica 2023, ning peale messi ka juba Agroproff Oü Rakvere keskuses.

Rauch Aero 32.1

Rauch on pneumaatiliste täppisväeturite turuliider, pakkude lisaks 6000l mahutiga Aero GT mudelitele ka rippesse haagitavaid mudeleid, mida on esimese aastaga euroopa riikides töös juba paarkümmend masinat. Aero 32.1 täppisväeturid on mahuga 3200 l ja poomidega 18 -30 m.

Rauch pneumaatilised täppisväeturid tagavad 100% normi nii laotus ala keskel kui ka otsades, Varispread sektsioonikontrolliga laotatakse väetis täpselt sinna kuhu vaja ilma ülekateteta. Väetuskaartidega töötades on Multirate 4 võimeline laotama ühe poomi ulatuses lausa KUUS erinevat laotusnormi, ning on otse tehasest võimalik varustada Isaria taimesensoritega, viies täppisviljeluse täiesti uuele tasemele.

Samuti pole täppisväeturid nii tundlikud väetise kavaliteedi kõikumistele ja tuulele, kui paisklaotusega mudelid.

Rauch MDS W

Alates aastast 1993 tootmises olev Rauch MDS on läbi pika aregu saanud palju erinevaid arendusi, mudeleid ja funktsioone. Praeguse 5 generatsiooni MDS 02 mineraalväetise laoturid said nüüd valikkusse ka kaaluseadmega mudelid, mis toob laoturitele uue taseme kasutus sõbralikkuses ja täpsuses.

Kaaluseadmed on esialgu saadaval vaid tehasest tellitavatele mudelitele, kui 2024 hooaja lõpul ka järelpaigaldatavad vanematele mudelite.

Rauch MDS mudelid on valikus mahtudega 500 kuni 2000 l ja töölaiustega kuni 24 m.

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun
YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.