Saksamaa silotehnika spetsialist Strautmann esitles messil Agritechnica 2023 elektri ajamiga iseliikur söödamiksereid eVerti-Feed. Mikserid on valikus mahtudega 10-12,5 m3. Mikseritel on 40kWh aku, millega saab valmistada ja jagada ilma laadimata ca. 10 t sööta. Laadimiseks saab kasutada 16 ja 32 A standard ühendusi, ning laadimise aega on vähem kui 6 tundi.

Lisaks mürata söötmise eelisele saab masinat kasutada peaaegu kõigil pinnastel ja ka nõlvadel. Hüdrauliline veoajam koos maastiku- ja suuremõõtmeliste rehvidega võimaldab mikseril liikuda ka kalletel ja keerulistemal söödakäigu ligipääsudel, ning lisaks sellele on masin väga hea manööverdus võimega, olles pea koha peal ringi pööratav.

Mikseri ajam on varustatud elektrimootoriga, mille tippvõimsus on kuni 46 kW. eVerti-Feedi juhitakse individuaalselt reguleeritava juhiplatvormiga. Äsja välja töötatud intelligentne juhtkomplekt E-Control, samuti tahavaatekaamera ja kaalumisseade on paigaldatud operaatori vahetusse lähedusse, et tagada mugav ja selge töö.

Esimesed Strautmann eVerti-Feed elektrilised iseliikur söödamikserid on juba töös, ning peale katsefasi võib masinaid seeratootmisesse oodata, mis toimub eeldatavalt 2024 aasta lõpus.

Vaata videot

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.