Eesti põllumeestele hästi tuttavad Strautmann Giga VitesseCFS seeria haagiskogurid on tuntud oma töökindluse ja jõudluse poolest. Patenteeritud CFS süsteem koosneb 6-st v asetusega piide reast juhtteedeta koguril, mis suunab massi CFS kiirendus rullile ja sealt omakorda rootorisse. Iga element laotab sisse tuleva massi ühtlasemalt laiali luues minimaalse võimaliku koormuse üle kogu rootori tööpinna, vähendades seega kasutatavat jõudu kuni 12%.

Giga Vitesse koguritel on 45 individuaalse kivikaitse süsteemiga ja kahe lõikepinnaga tera, mille toimimismehhanism tagab ühtlase rakendus jõu hoolimata võõrkeha kontakti punktist teraga. Ülimalt innovatiivne CFS ja terade lahendus loovad teoreetilisele 35 mm heksli pikkusele vägagi lähedased tulemused.

Haagiskogurite mahuti põrand on vastavalt mudelile ja varustus astmele kas immutatud puidust või galvaniseeritud metallist, millel on paremad korrosiooni vastased omadused ja libedam pind massi lihtsamaks maha laadimiseks.

Mahalaadimise hõlbustamiseks on Giga Vitesse koguritel kaks reduktorit kahe laadimiskiirusega.

Lisaks eelnevalt tutvustatud funktsioonidele on valikus veel nii esiseinale kui ka silla taha paigaldatavate mahutitega konservandi dosaatorid, lisa tugirattad kogurile, Field Operator 120, 130 või Isobus juhtseade. Esinevates tandem silla lahendustest on baasmasinatel kasutatva vedrustatud asümmeetriline bogie või valikuline hüdropneumaatiline vedrustus. Rehvivalik koosneb erinevate tootjate 710 kuni 800 laiusega R 26,5 rehvidest. Lisaks standardmasinate passiivjuhtmisega sildadele on valikus ka progressiivse tundlikkusega Strautmann SES elektrohüdraulilise sundjuhtimisega lahendused.

Tehnilised andmed

GVCFS 3201GVCFS 3601GVCFS 4001GVCFS 4401
Pikkus, m8,699,4210,2211,02
Laius rehvide väliskülgedeni, m2,812,812,812,81
Kõrgus, m4444
Maht DIN, m330343842
Koos doseerimis valtsidega, m3323640
Keskmisel pressimisel, m35764,672,279,8
Koos doseerimis valtsidega, m360,868,476
Täismass, kg22000220002200022000
Hüdropneumaatilise vedrustusega, kg2400024000
Jõu vajadus, Hj135145160180
Mõõtudes arvestatud rehvid710/50 R 26,5710/50 R 26,5710/50 R 26,5710/50 R 26,5
Pikkus, m – 8,69
Laius rehvide väliskülgedeni, m – 2,81
Kõrgus, m – 4
Maht DIN, m3 – 30
Koos doseerimis valtsidega, m3 – puudub
Keskmisel pressimisel, m3 – 57
Koos doseerimis valtsidega, m3 – puudub
Täismass, kg – 22000
Hüdropneumaatilise vedrustusega, kg – puudub
Jõu vajadus, Hj – 135
Mõõtudes arvestatud rehvid – 710/50 R 26,5
Pikkus, m – 9,42
Laius rehvide väliskülgedeni, m – 2,81
Kõrgus, m – 4
Maht DIN, m3 – 34
Koos doseerimis valtsidega, m3 – 32
Keskmisel pressimisel, m3 – 64,6
Koos doseerimis valtsidega, m3 – 60,8
Täismass, kg – 22000
Hüdropneumaatilise vedrustusega, kg – puudub
Jõu vajadus, Hj – 145
Mõõtudes arvestatud rehvid – 710/50 R 26,5
Pikkus, m – 10,22
Laius rehvide väliskülgedeni, m – 2,81
Kõrgus, m – 4
Maht DIN, m3 – 38
Koos doseerimis valtsidega, m3 – 36
Keskmisel pressimisel, m3 – 72,2
Koos doseerimis valtsidega, m3 – 68,4
Täismass, kg – 22000
Hüdropneumaatilise vedrustusega, kg – 24000
Jõu vajadus, Hj – 160
Mõõtudes arvestatud rehvid – 710/50 R 26,5
Pikkus, m – 11,02
Laius rehvide väliskülgedeni, m – 2,81
Kõrgus, m – 4
Maht DIN, m3 – 42
Koos doseerimis valtsidega, m3 – 40
Keskmisel pressimisel, m3 – 79,8
Koos doseerimis valtsidega, m3 – 76
Täismass, kg – 22000
Hüdropneumaatilise vedrustusega, kg – 24000
Jõu vajadus, Hj – 180
Mõõtudes arvestatud rehvid – 710/50 R 26,5

Vaata videot

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Vaido Soosaar

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa

+372 509 2247
vaido.soosaar@agroproff.ee

Kalev Kuusik

Jõgevemaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Karmo Karrik

Võta ühendust