Thaler 22 seeria hoovilaadurid väikesed ja võimekad abimehed farmi, aiandisse ja maakodusse. Mudelite võimsused on 19 ja 25 hj, tõstejõud on sõltuvalt mudelist 900 kuni 1400 kg ja laadimiskõrgused ulatuvad 2,6 meetrini.

Väga kompaktsed laadurid mahuvad läbi ka vanemate nõukogude aja ehitiste ustest, sest masinate laiused algavad 92 sentimeetrist! Lisaks sellele on Thaler laaduritel pidev nelivedu ja lihtne HST ülekanne mis on vastavalt valitud mudelile 1 või 2 kiiruseline. Laaduritel on viimastele heitgaasi normidele vastavad Yanmar mootorid, mis on tuntud oma ökonoomsuse poolest.

Thaler 2220 ja 2226 mudelitel on esisilla ülekanne hüdromootoriga, 2230 mudelitel on ülekanne kardaaniga, mis annab laadurile rohkem võimsust otse ratastele kasvatades tõukejõudu. Kõikidel mudelitel on ROPS ja FOPS standarditele vastavad turvakaared ja katus.

Lisaseadmete hulgast leiab lihtsad kopad, hargid ja muruniitjad, kui ka spetsiifilisemad seadmed nagu lumepuhurid, segu kopad, allapanu laoturid, jne.

Tehnilised andmed

2220L2220S2226L2226S2226H2230L2230S2230H
Võimsus, hj1919252525252525
Baas laius, m0,920,920,920,920,921,121,121,12
Kõrgus, m2,12,12,12,12,12,212,212,21
Pikkus ilma kopata, m2,993,022,993,023,323,093,113,42
Max laadimiskõrgus, m1,942,481,942,482,661,992,582,71
Hüdr. väljund, l/min3333424242424242
HST käiguread11111222
Ülekallutus kaal, kg1200110011501100900140013001100
Baasmasina kaal, kg15601610156016101660177018201870

Võimsus, hj – 19
Baas laius, m – 0,92
Kõrgus, m – 2,1
Pikkus ilma kopata, m – 2,99
Max laadimiskõrgus, m – 1,94
Hüdr. väljund, l/min – 33
HST käiguread – 1
Ülekallutus kaal, kg – 1200
Baasmasina kaal, kg – 1560

Võimsus, hj – 19
Baas laius, m – 0,92
Kõrgus, m – 2,1
Pikkus ilma kopata, m – 3,02
Max laadimiskõrgus, m – 2,48
Hüdr. väljund, l/min – 33
HST käiguread – 1
Ülekallutus kaal, kg – 1100
Baasmasina kaal, kg – 1610

Võimsus, hj – 25
Baas laius, m – 0,92
Kõrgus, m – 2,1
Pikkus ilma kopata, m – 2,99
Max laadimiskõrgus, m – 1,94
Hüdr. väljund, l/min – 42
HST käiguread – 1
Ülekallutus kaal, kg – 1150
Baasmasina kaal, kg – 1560

Võimsus, hj – 25
Baas laius, m – 0,92
Kõrgus, m – 2,1
Pikkus ilma kopata, m – 3,02
Max laadimiskõrgus, m – 2,48
Hüdr. väljund, l/min – 42
HST käiguread – 1
Ülekallutus kaal, kg – 1100
Baasmasina kaal, kg – 1610

Võimsus, hj – 25
Baas laius, m – 0,92
Kõrgus, m – 2,1
Pikkus ilma kopata, m – 3,32
Max laadimiskõrgus, m – 2,66
Hüdr. väljund, l/min – 42
HST käiguread – 1
Ülekallutus kaal, kg – 900
Baasmasina kaal, kg – 1660

Võimsus, hj – 25
Baas laius, m – 1,12
Kõrgus, m – 2,21
Pikkus ilma kopata, m – 3,09
Max laadimiskõrgus, m – 1,99
Hüdr. väljund, l/min – 42
HST käiguread – 2
Ülekallutus kaal, kg – 1400
Baasmasina kaal, kg – 1770

Võimsus, hj – 25
Baas laius, m – 1,12
Kõrgus, m – 2,21
Pikkus ilma kopata, m – 3,11
Max laadimiskõrgus, m – 2,58
Hüdr. väljund, l/min – 42
HST käiguread – 2
Ülekallutus kaal, kg – 1300
Baasmasina kaal, kg – 1820

Võimsus, hj – 25
Baas laius, m – 1,12
Kõrgus, m – 2,21
Pikkus ilma kopata, m – 3,42
Max laadimiskõrgus, m – 2,71
Hüdr. väljund, l/min – 42
HST käiguread – 2
Ülekallutus kaal, kg – 1100
Baasmasina kaal, kg – 1870

Vaata videot

YouTube vajab kuvamiseks Sinu luba. Lisateavet leiate lehelt Küpsiste kasutamine- ja privaatsuspoliitika teavitus.
Nõustun

Küsi lisainfot

Vaido Soosaar

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Harjumaa, Raplamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa

+372 509 2247
vaido.soosaar@agroproff.ee

Kalev Kuusik

Jõgevemaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Karmo Karrik

Võta ühendust