Thaler 48T18 on kompaktne ja võimekas abimees igas olukorras. Väikseste mõõtmete kohta on laaduril muljetavaldav võimekus: 4800 mm laadimiskõrgus, 1550 kg ülekallutuskaal ja 2500 kg maksimaalne tõstevõime. Kõik selle paneb tööle 48 hj mootor. Mootoril on 5 aastane või 5000 tunnine garantii standardvarustuses.

Laaduril on avar soojendusega kabiin koos mugava istme, juhtkäepideme ja ülekoormuse hoiatusseadmega, mis väldib suurtel laadimis kõrgustel ohtlikke olukordi.

Kardaaniga esisilla ülekanne ja planetaarülekandega sillad teevad laadurist tõsise maastikul ronija. Lisavarustuses on ka automaatne diferentsiaalilukustus (40%). 48T18 on võimalik sõita kolme sõidurežiimiga: esirattad keeravad, esi- ja tagarattad keeravad ning krabisõit (lisavarustus). Krabisõit on eriti kasulik juhul, kui on vaja seinte ääres manööverdada ja ruum on piiratud.

Laaduril on kasutatud parimaid materjale ja komponente: Yanmari mootorid, Comeri sillad, Bosch Rexrtothi ja Bondioli & Pavesi hüdraulikasüsteemid, Denso elektriseadmed jm. Laadur on disainitud ja koostatud Saksamaal.

Tabeli nägemiseks liiguta tabelit vasakule-paremale
48T18
Mootori võimsus (hj) 48
Kiirus (km/h) 0-20
Tühikaal (kg)* 3050
Laius (mm) 1800
Välimine pöörderaadius (mm)** 2800
Laadimiskõrgus kopa alt mõõdetuna (mm)**
(poom sees/poom väljas)
3400/4800
Ülekallutuskaal (kg)
(poom sees/poom väljas)
1550/1550
Max tõstejõud (kg) 2550
5a/5000h mootorigarantii standard

*standardvarustuses
**standardrehviga

Tabeli nägemiseks liiguta tabelit vasakule-paremale

Lisavarustus

Lisavarustuses on saadaval tänavasõidutuled, diferentsiaalilukustus, krabisõidu režiim, lisa töötuled, rehvivalikud, haagisekonksud, suurema jõudlusega hüdropumbad, mugavusvarustus (nt õhkvedrustuse ja soojendusega iste), INCH süsteem (tänu millele on võimalik minimaalse sõidukiiruse juures kasutada maksimaalse võimsusega hüdraulikat – kasulik funktsioon näiteks niitmise või harjamise juures, kus on tarvis niiduki või harjapea suurt kiirust kuid aeglasemat laaduri kiirust), mootori eelsoojendus, vasturaskused ja palju muud.

Standardvarustuses on laaduril EURO haakeraam, kuid soovi korral saab tehases paigaldada ka teisi haakesüsteeme. Ees on vastavalt soovile üks või kaks hüdraulika väljavõtte paari ja vajadusel ka elektriühendused ning survevaba õli tagasivool. Seega külge hakkavate haakeseadmete valik on väga lai.

Kui tehas sobivat lisavarustust ei paku, pakub seda Agroproff. Leiame lahenduse, et erisoovid täide viia ja hoolitseme selle eest, et töö saaks tehtud.

5 aastat / 5000 tundi mootori garantii standardvarustuses

Kõigil Thaleri laaduritel on 5 aastane või 5000 tunnine mootorigarantii standardvarustuses. Mootor on laaduri süda ja Thaler kasutab enda südamena ökonoomsuse ja töökindluse poolest tuntud Yanmari mootoreid.

Küsi lisainfot

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.