Maailma kõige populaarseima põllumajanduslike GPS seadmete tootja Trimble kevadkampaania pakkumiste hulgas on soodsa hinnaga paralleelsõiduseadmeid, lihtsaid Isobus juhtseadmeid ja näidisvarustusega rooliseadmeid. Trimble Isobus ja GPS seadmete kampaania kehtib kuni kevade lõpuni, ning võimalusel ka pikemalt.

Trimble GFX 350 paralleelsõiduseade

Trimble GFX 350 paralleelsõidu seade on 7″ puutetundliku displeiga, ning Androud operatsiooni süsteemiga. Komplektis sisalduv NAV 500 resiiver toetab Egnos, Glonass, Galileo ja Beidou satteliite, mis tagavad ülimalt stabiilse signaali ka kehvema levialaga kohtades.

Trimble 350 on hiljem lisa litsentside ja varustusega võimalik laiendada Isobus juhtmonitoriks, või ka tööks koos EZ Pilot Pro rooliseadmega.

Kampaania hind: 2 200 € + KM

Trimble Greenseeker käsiskänner

Trimble GreenSeeker käsiskänner on manuaalne taimesensor, mis mõõdab lämmastiku sisaldust taimedes kasutades aktiivset infrapuna sagedust.
Mõõte tulemusi saab kasutada väetamis aja valimiseks või teades põllu keskmist saagikust ka elementaarse vajaliku lämmastiku koguse arvutamiseks.
GreenSeeker käsiskänneril on lihtsalt loetav displei, millele kuvatakse lämmastiku sisalduse suhtarv. Skänner on võimeline arvestama ka pikema skanneerimise puhul keskmist suhtarvu.

Kampaania hind: 750 € + KM

Trimble EZ-Pilot Pro rooliseade

Trimble EZ Pliot pro rooliseadme komplekt koosneb GFX 1060 displeist, millel on 10″ puutetundliku displeiga, ning Androud operatsiooni süsteemiga. Komplektis on ka NAV 900 kontroller/resiiver, millel on tugi Egnos, Glonass, Galileo ja Beidou satteliitele, mis tagavad ülimalt stabiilse signaali ka kehvema levilaga kohtades.

Trimble 1060 on hiljem lisa litsentside ja varustusega võimalik laiendada Isobus juhtmonitoriks.

Küsi pakkumist

Küsi lisainfot

Raudo Raja

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa, Läänemaa, Pärnumaa, Saaremaa, Hiiumaa

+372 509 2247
raudo.raja@agroproff.ee

Kalev Kuusik

Jõgevemaa, Tartumaa, Põlvamaa, Võrumaa, Valgamaa ja Viljandimaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Karmo Karrik

Kaur Raja

Võta ühendust