Maailma kõige populaarseima põllumajanduslike GPS seadmete tootja Trimble kampaania pakkumiste hulgas on soodsa hinnaga paralleelsõiduseadmeid, lihtsaid Isobus juhtseadmeid ja näidisvarustusega rooliseadmeid. Trimble Isobus ja GPS seadmete kampaania hinnad kehtivad laotoodetele.

Trimble GFX 350 paralleelsõiduseade

Trimble GFX 350 paralleelsõidu seade on 7″ puutetundliku displeiga, ning Androud operatsiooni süsteemiga. Komplektis sisalduv NAV 500 resiiver toetab Egnos, Glonass, Galileo ja Beidou satteliite, mis tagavad ülimalt stabiilse signaali ka kehvema levialaga kohtades.

Trimble 350 on hiljem lisa litsentside ja varustusega võimalik laiendada Isobus juhtmonitoriks, või ka tööks koos EZ Pilot Pro rooliseadmega.

Kampaania hind: 1 750 € + KM

Trimble GFX 1060 paralleelsõiduseade

Trimble GFX 1060 paralleelsõidu seade on 10″ puutetundliku displeiga, ning Android operatsiooni süsteemiga. Komplektis sisalduv integreeritud güroskoobi ja rooli juhtkontrolleriga NAV 900 resiiver toetab Egnos, Glonass, Galileo ja Beidou satteliite, mis tagavad ülimalt stabiilse signaali ka kehvema levialaga kohtades.

Trimble 1060 on hiljem lisa litsentside ja varustusega võimalik laiendada Isobus juhtmonitoriks, või ka tööks koos EZ Pilot Pro rooliseadmega.

Küsi pakkumust!

Trimble Greenseeker käsiskänner

Trimble GreenSeeker käsiskänner on manuaalne taimesensor, mis mõõdab lämmastiku sisaldust taimedes kasutades aktiivset infrapuna sagedust.
Mõõte tulemusi saab kasutada väetamis aja valimiseks või teades põllu keskmist saagikust ka elementaarse vajaliku lämmastiku koguse arvutamiseks.
GreenSeeker käsiskänneril on lihtsalt loetav displei, millele kuvatakse lämmastiku sisalduse suhtarv. Skänner on võimeline arvestama ka pikema skanneerimise puhul keskmist suhtarvu.

Kampaania hind: 750 € + KM

Trimble EZ-Pilot Pro rooliseade

Trimble EZ Pliot pro rooliseadme komplekt koosneb GFX 1060 displeist, millel on 10″ puutetundliku displeiga, ning Android operatsiooni süsteemiga. Komplektis on ka NAV 900 kontroller/resiiver, millel on tugi Egnos, Glonass, Galileo ja Beidou satteliitele, mis tagavad ülimalt stabiilse signaali ka kehvema levilaga kohtades, ning traktori või kombaini mudelipõhine rooliseadme paigaldus komplekt koos juhtmestikuga. Lisaks kaasneb komplektiga ka 1 aastane Trimble Centerpoint RTX litsents, korratava täpsusega 2 cm.

Trimble 1060 on hiljem lisa litsentside ja varustusega võimalik laiendada Isobus juhtmonitoriks.

Küsi pakkumist!

Küsi lisainfot

Kalev Kuusik

Jõgevamaa, Põlvamaa, Tartumaa, Valgamaa, Viljandimaa, Võrumaa

+372 521 1988
kalev.kuusik@agroproff.ee

Vaido Soosaar

Harjumaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa, Raplamaa, Saaremaa

+372 509 2247
vaido.soosaar@agroproff.ee

Kaur Raja

Lääne-Virumaa, Ida-Virumaa, Järvamaa

+372 5562 3826
kaur.raja@agroproff.ee

Karmo Karrik

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.