Itaalia hooldusniidukite spetsialist Orsi lisas oma tootevalikusse delta tiib tüüpi hooldeeniidukite seeria Queen. Niidukid on valikus töölaiustega 4,70; 6,30 ja 8,30 m, 8 transpordiratta ja 3 või 5 rootori valikuga.

Orsi Queen suudab kiiresti ja tõhusalt katta suuri alasid, mis on ideaalne rohumaa hooldamiseks, võsa eemaldamiseks ja katteviljade multšimiseks. Ideaalne nii teenuse firmadele ja põllumeestele, kes töötavad suurtel aladel, omavalitsustes ja lennujaamades. Niiduk suudab toime tulla kõigega alates rohumassist kuni tugeva kõrreni, see suudab lõigata kuni 10 cm paksust materjali ning sellel on suur jõudlus, mis võimaldab operaatoritel katta kuni kuus hektarit tunnis.

Paindlikud 45°/20° liikumiskraadiga tiivad tagavad, et Queen kopeerib maapinna ning tagab täpse lõike ja ühtlase jaotumise, samas kui veoteljed tagavad sujuvama sõidu. Orsi Queen pakub operaatoritele erinevaid lõikevõimalusi, sealhulgas kuue teraga multšimiskomplekti (valikuline). Nugade joonkiirus 105 m/sek minutis tagab võimsa lõike, mis muudab näiteks ka maisitüü lõike äärmiselt lihtsaks.

Küsi lisainfot

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.