Itaalia hooldusniidukite spetsialist Orsi lisas oma tootevalikusse uuenenud WKO hooldeniidukite mudelid VARIO. Niidukid on valikus töölaiustega 4,60 ja 6,40 m, ning valikus on tagumine tugivalts või tugirattad.

Orsi WKO Vario suudab kiiresti ja tõhusalt katta suuri alasid, mis on ideaalne rohumaa hooldamiseks, võsa eemaldamiseks ja katteviljade multšimiseks. Ideaalne nii teenuse firmadele ja põllumeestele, kes töötavad suurtel aladel, omavalitsustes ja lennujaamades. Niiduk suudab toime tulla kõigega alates rohumassist kuni tugeva kõrreni, see suudab lõigata kuni 5 cm paksust materjali.

Paindlikud transpordiks kokku klapitavad tiivad on varustatud hüdro akumulaatoriga ja tagavad, et WKO Vario kopeerib maapinna ühtlaselt, ning tagab täpse lõike. Orsi WKO pakub operaatoritele erinevaid lõikevõimalusi, sealhulgas lausa 3 erineva tüüpi y terasid ja haamer terad. Niidukitel on vastavalt mudelile kas 194 või 219 mm läbimõõduga rootorid vastavalt 10 ja 12,5 mm seina paksusega, ning lisavarustusena ka avatav tagumine luuk.

Küsi lisainfot

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.