Hollandi hooldusniidukite spetsialist Van Wamel lisas oma Perfect seeria tootevalikusse hüdrauliliste ajamitega niidukid. Hüdraulilise ajami ja seega laaduritele haakimise valiku said kolm ülimalt populaarset mudeli seeriat: Sunswing, RF ja KJ Junior. Mudelitel on lisaks hüdro ajamile ja võimalik tellida eesmine haage ja kas jäik või ujuva kopeeriga laaduri haakeraam.

Perfect Sunswing on ehitatud päikeseparkide hoolduse tarvis, masinal on tugev ehitus ja madala profiiliga külgmine niiduketas paremal, mis ulatub enamike päikesepaneelide alla. Sunswing niidukite töölaiused on 2,7 kuni 3,65 m.

Perfect RF seeria on sarnane Sunswingiga, kuid on ehitatud kergemate tööde tarvis nii päikeseparkides kui ka sihtarbepäraselt aiandites. Niidukil on samuti madala profiiliga külgmine niiduketas, mis ka võimalik masinat telllides ära jätta (näiteks maastiku hooduse tarvis). Perfect RF seeria niidukite töölaiused jäävad vahemikku 2,2 kuni 3,65 m, ning ilma külg kettata 1,7 kuni 2,8 m.

Horisontaal võlliga hooldusniidukite austajatele on hüdro ajamiga mudelite valikus Perfect KJ Junior seeria. Niidukil on sarnased haake valikud võrreldes eelnevate mudelitega, ning töölaiustega 1,2 kuni 1,8 meetrit sobivad need väga hästi kompaktlaadurite haakesse.

Kõik eeltoodud mudelid on juba seeriatootmises, ning tarnitavad algavaks 2024 niidu hooajaks.

Küsi lisainfot

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.