Hiljuti suurema uuendus kuuri läbi teinud Isaria aktiivsete taimesensorite soodus kampaania raames pakume hea hinnaga seadmeid erinevatesse kasutus valdkondadesse. Näiteks mineraalväetiste ja vedelväetiste laotamiseks, kasvuregulaatorite pritsimisel, läga laotamiseks muutnormiga töötavatel läga seadmetel, ning ka rohumaade uuendamisel.

Isaria Pro Active

Isaria Pro Active taimesensorid mõõdavad taimestiku lämmastiku sisaldust, ning juhivad vastavalt saadud andmetele reaalajas laotusseadmeid. Seadmeteks võivad olla mineraalväetise laoturid, taimekaitsepritsid vedelväetiste ja kasvuregulaatorite laotamiseks, läga haagised, mis toetavad muutnormidega tööd, ning rohumaade uuendus külvide teostamiseks, kus mõõdetav faktor on biomass, ehk taimestiku tihedus.

Pro Active taimesensorid saavad kombineerida mõõdetavat lämmastiku sisaldust ka põllu potensiaal kaartide infoga, mis tagab täpsema ja efektiivsema laotamise põldudel. Kuna tegemist on aktiivsensoriga, ei vaja see tööks päevavalgust, ning on suuteline töötama ka väga pilviste ilmadega ja öösel. Seade haagitakse esimesse rippsüsteemi.

Kampaania hind: 26 300 € + KM

Isaria Compact Pro

Isaria Compact Pro taimesensorid mõõdavad taimestiku lämmastiku sisaldust, ning juhivad vastavalt saadud andmetele reaalajas laotusseadmeid. Seadmeteks võivad olla mineraalväetise laoturid, taimekaitsepritsid vedelväetiste ja kasvuregulaatorite laotamiseks, läga haagised, mis toetavad muutnormidega tööd, ning rohumaade uuendus külvide teostamiseks, kus mõõdetav faktor on biomass, ehk taimestiku tihedus.

Compact Pro sensorid on lihtsalt ühendatavad Isobus juhtimisega masinatele. Mõõtesensorid monteeritakse peegli kinnitustele, ning referens sensor paigaldatakse katusele.

Kampaania hind: 15 200 € + KM

Küsi lisainfot

Võta ühendust

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.