window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-48574085-1');
Blogi2020-12-01T11:06:22+00:00

Rauch väetisekülvikute soetamise juhend

jaanuar 14th, 2021|

Väetisekülviku valimine pole lihtne ülesanne, mudeleid ja lahendusi on niivõrd palju, et silme eest võtab kirjuks. Seepärast olemegi kokku pannud juhendi, mis tutvustab erinevaid rippes ja järelveetavaid mudeleid, nende tehnilisi lahendusi ja kirjeldab nende funktsioone.

Deutz-Fahr Agroproffis

detsember 2nd, 2020|

Deutz-Fahr brändi liikumine Agroproffi on toonud suure hulga muutusi klientidele ja ka Agroproff OÜ enda meekonnas ja struktuuris. Lisaks sellele on ka uuendusi ka Deutz-Fahr tootevaliku osas Eestis ja lisandunud uute mudelite osas. Seega teeme tuleviku ja oleviku suundades ka põhjalikuma kokkuvõtte.

Paralleelsõidu seadme ja Isobus seadmete valimine?

november 25th, 2020|

Millised on suuremad põhiküsimused paralleelsõiduseadme, ISOBUS ja rooliseadme seadme valimisel? Kas on kasutusel ISOBUS seadmed? Viimane väga oluline peatükk on automaatroolimise süsteemi kasutamine. Milline lahendus on sobivam teie masinale ja kasutusvaldkonnale?

Mascar toodete ülevaade

september 22nd, 2020|

Mascar kaubamärk on Eesti põllumeestele tuttav olnud juba 2000. algusest, mil seostati neid enamasti lihtsate ja soodsate rullipresside ja kiletajate tootjana. Praeguseks, ligi 20 aastat hiljem on Mascar bränd teinud läbi tõsise arengu ja rullipresside segmendis konkureeritakse juba julgelt tugevate proffipresside klassis ...

Agroproff eriprojektid töökojas

aprill 2nd, 2020|

Agroproff OÜ on põllumeestele tuntud kui põllumajandustehnika müügiga tegelev firma.. Kuid Agro"Proffide" kogemused ja tööpõld ei ole kaugeltki nii kitsas kui põllumajandusmasinate müük ja hooldus :) Siin tunnustamegi meie töökoja Proffide saavutusi ja eriprojekte.

LS Traktorite olevik ja tulevik

jaanuar 10th, 2020|

Kuidas loodi LS Traktoreid tootev LS Mtron, ning millised on uued tooted ja tootmis suunad lähimas ja kaugemas tulevikus? LS Mtron loodi aastal 2003, kui kõrgtehnoloogiliste masinate osakond eraldus LG grupist, kus toodeti traktoreid alates aastast 1976. Firma toodab praegu põllumajandus traktoreid ja agregaate, roomikuid, jne.

Potila ajalugu ja tooted

detsember 16th, 2019|

Potila on pikima ajaloo ja suurima kogemusega kultivaatorite tootja Soomes. Kõik algas aastal 1966, kui Mikko Potila ei leidnud tema kriteeriumitele vastavat kultivaatorit, ning otsustas selle endale ise ehitada. Olles selleks ajaks metallitöödega tuttav juba üle 10 aasta, sai kultivaator ehitatud selline, et jäi silma ka naabruses olevatele põllumeestele ...

Millist paralleelsõiduseadet valida?

detsember 9th, 2019|

Mida silmas pidada, kui valida tuleb paralleelsõiduseadet? Esitame tähtsaimad küsimused, mida endalt küsima peab, kui uue seadme soetamine on silmapiiril. Alustada võikski sellest, et välja mõelda, millistel töödel seadet vaja läheb. Sellest otseselt sõltub ka vajalik täpsus ja funktsionaalsus.

Agritechnica 2019

november 26th, 2019|

Niisiis, koleda ja kõleda ilmaga Novembrist põgenemiseks võtsime ette teekonna maailma suurima põllumajandustehnika messi Agritechnica 2019 poole. Hea seltskonnaga on iga reis kiire, kuigi tundub et meie plaan paremasse kliimasse liikuda läks vett vedama, sest kesine ilma jälitas meid Hannoverini. Seevastu kodus läks ilm meie lahkudes ilusaks... Kahtlane kokkusattumus...

Go to Top